Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordult már elő veletek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veletek, vagy a környezetetekben valakivel olyan, hogy hosszú évekig viszonzatlanul szerelmes volt valakibe?

Figyelt kérdés
és azért nem vallotta be a személynek az érzéseit, mert félt, hogy azokat nem viszonoznák és nem lehetne többé a szeretett személy mellett?

2012. máj. 13. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 évig szerelmes voltam egy srácba,elmondtam neki és nem reagált rá semmit,mert kiderült épp akkor jött össze egy nővel.Azután megkeresett fél év múlva de már nem éreztem ugyanazt,csalódott voltam.Egy darabig még barátkoztunk de nekem akkor is rossz volt hogy ő nem úgy tekint rám.
2012. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3 és fél évig
2012. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt egy hasonló szitum. Csak én meg mondtam neki és hát... Megromlott a barátságunk.
2012. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Diavolino44 ***** válasza:
100%
jah 2 évig, hercegnőnek képzelte magát.. Aztán meg amikor már kellettem volna, akkor meg már én nem akartam tőle semmit. :)
2012. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Ez nagyon nehéz lehet. Egyáltalán hogy lehet kibírni? Úgy értem, inkább a közelében maradni, mellette lenni, de közben szenvedni, ez olyan rossz. Nem tudom, megéri-e
2012. máj. 13. 17:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Annyira éri meg sehogy,de ha kimászol belőle akkor nagyon sok tapasztalattal lépsz tovább.NAgy szenvedés főleg úgy hogy ott van a közeledben.
2012. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Viszont az is eléggé gyötrő, hogy nem tudod ő mit érez. Mi van ha ő is úgy érez irántad mint te csak ő se meri megmondani. Viszont megromolhat a viszony mint mondtam.


2. voltam.

2012. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Illetve 3.
2012. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
te vagy viszonzatlanul szerelmes, vagy beléd szerelmese valaki, vagy csak úgy kérdezed?
2012. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőmmel fordult elő, bár ő csak 10 hónapig volt így az egyik barátja mellett. A srác folyamatosan hülyítette, ha részeg volt, megcsókolta a lányt, akkor azt mondta neki, hogy milyen szép és ehhez hasonlók, utána meg úgy tett, mintha semmi sem történt volna. Bár azt nem tudom, hogy az alkoholtól valóban nem emlékezett-e a dolgokra. Csak barátnőm többször is mondta, hogy milyen rossz érzés, bár ő akkor már utalt rá a srácnak, de a fiú komolyabban nem foglalkozott ezzel. Akkor nem tudtam a barátnőmnek nagyon segíteni, egyszerűen fogalmam sem volt, mit mondhatnék, ami kicsit megvigasztalná.
2012. máj. 14. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!