Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem soha nem lesz senkim? 17/L

Figyelt kérdés
Jövő héten leszek 18. Egyelőre nagyobb esélyt látok arra, hogy apáca leszek, minthogy pasim lesz valamikor. Fiúk szokták kérdezni hogyhogy nincs senkim, hát még ha megtudják, hogy nem is volt... Úgy érzem azért nincs, mert nem is érdemlem meg, és mostanában mintha a fiúk alig vennének észre, mert csak p*csájukat rázó lányokat veszik észre. Ja igen, az is gond, hogy elég csendes vagyok. :/ Valami pozitív gondolat kellene, mert semmi változás nem lesz így, de nem tudok hinni. :S
2011. dec. 8. 14:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kezdj el ismerkedni. Csak ezt tudom tanácsolni. 22F
2011. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá akkor nem is lesz... Am nincs semmi amivel elütnéd az időt mert akkor annyira nem szenvednél fiú után. Pl sportolhatnál valamit vagy valami hobbit találhatnál magadnak. Am meg attól hogy kiírod ide nem fog megoldodni a problémád.


20/F

2011. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nézzük csak, nagy közhely de... változtass. Hiszed vagy sem a passzív önsajnálat nem segít semmit, csak rosszabb lesz tőle. Tedd ki amid van, több figyelmet vonzol majd magadra, járj el szórakozni(akkor is ha utálod), ismerkedj. Ha felhívod jobban magadra a figyelmet lesz miből válogatnod bőven.
2011. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Maradj kedves, normális, csak legyél nyitottabb. Nem kell p*csarázós csaj lenni, csak beszélgess, mosolyogj, legyél vidám. Előbb-utóbb jönni fog valaki, hidd el. Mondom az én példám: 19 éves koromig nem volt senkim. Én is már össze-vissza agyaltam, hogy mi a baj velem, mindig rájöttem, hogy SEMMI, de mégis minden pasi lekoppintott, eltűnt, vagy csak kihasználni akart. Aztán jött Ő:) az volt az egyik első kérdése, hogy hol bújkáltam idáig:) szóval, nem kell kibújni a bőrödből, csak add önmagad, és meg fogod találni, aki keresel.
2011. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
hidd el, valaki egyszer nagyon fog olyannak szeretni mint amilyen vagy. A seggüket rázó lányok ki fognak égni, és mire oda jutnak, hogy családot szeretnének, jut nekik egy bunkó pasi... ne rágódj rajta sokat, a normális pasik majd idővel felbukkannak, hisz ők is olyan gondokkal küzdenek mint te... eljön majd az az időszak mikor már mosolyogni fogsz, hisz minden zsák megtalálja a foltját :)
2011. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"A seggüket rázó lányok ki fognak égni, és mire oda jutnak, hogy családot szeretnének, jut nekik egy bunkó pasi..."


Ja persze, a buta amerikai filmekben így van. A való életben pedig a céltudatos, határozott és nyitott embereknek áll a világ minden téren. Ez van.

2011. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen válogatós, és adj esélyt másnak is, ne csak a legjóképűbb srácoknak!
2011. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Írj privit, hátha ... ;-)
2011. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is csendes vagyok. Ez azt jelenti, hogy nem dumálok feleslegesen, nem jópofizok az emberekkel. Az emberek nem feketék vagy fehérek. Attól még, hogy valaki ilyen, vagy olyan, még lehet mellette lehet rengeteg más tulajdonsága, ami ellensúlyozza az "ilyenségét" vagy "olyanságát" - márha ezeket ellensúlyozni kell. Én mindig is visszafogottabb, csendesebb lányok társaságát kerestem, nem érdekelnek a p*csarázók, és szerintem ez így van mindenkivel aki komoly kapcsolatban gondolkodik. 17 éves vagy, még semmiről sem vagy lemaradva, majd csak eljön az a valaki.
2011. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ha legközelebb megkérdezi egy srác, hogy kivel jársz épp, akkor válaszold, hogy most épp facér vagy, mert egy szemét köcsög megbántott. Nem lenne kedve megvigasztalni? most nagy szükséged lenne rá.... és ha már leültök beszélgetni, akkor onnan könnyen bármi lehet! :-)
2011. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!