Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért csinálunk úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálunk úgy, mintha nem számítana?

Figyelt kérdés
Egyèrtelmüen mindenkinek szàmít a külsö,mègis sokszor hallom azt,hogy nem,nem,csak a belsö szàmít.Csak èn èrzem ùgy,hogy ez egy állati nagy hazugsàg?Mindenkinek meg van a maga ideàlja mèg ha tagadja is,olyan alapvetö dolgok amiket keres a màsik nemben,mind külsöleg ès belsöleg.Nyílván a belsö tulajdonsàgok a legfontosabbak,ezzel egyetèrtek,de az elsö benyomàsnál àltalàban a kulsöt làtjuk,ami vagy nagyon èpítö vagy nagyon rombolò lehet.Ez a baj a netes ismerkedèssel is.Hiàba teljesen a típusom a fiù akivel beszèlgetek belsöleg(amit nem is tudhatok biztosra mert írni bármit lehet:D)ha talàlkozàsunkkor nem tetszik,mert nekem csùnya akkor nem valòszínü,hogy a dologbòl bàrmi is lehet.Ès szerintem ez fiùkra ès lànyokra ez egyarànt igaz.Akkor mièrt mondjuk hogy a belsö számít csupàn(tisztelet a kivételnek)?
2012. máj. 14. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom melletted egy mangalica is elbújhatna :D
2012. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de idézz be egyetlenegy olyan hozzászólást, ahol azt írja bárki is, hogy EGYÁLTALÁN NEM számít?

Azért ne sarkítsunk már.


Mindenki egyetért abban, hogy a kémiának működnie kell ahhoz, hogy megtetsszen valaki.

De pl én már voltam úgy, hogy először egyáltalán nem tetszett a srác, aztán egyre többet beszélgettünk és mostmár tetszik. És az leginkább a stílusán múlott.

Szóval a legtöbb ember azt állítja, hogy NEM MINDEN a külső. Felőlem lehet akármilyen jó pasi az illető, ha mellette olyan a stílusa hogy elhányom magam tőle.

Sőt, általában az ilyenek, miután megszólalnak már nem is tetszenek.


Szóval de számít a külső, mert az alapján tetszik meg a másik elsőre, de ha utána olyan amilyen, akkor lehet akármilyen jó pasi, a normális nők elhajtják őket.


28/n

2012. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az egesz eleve tul sarkosan van megfogalmazva: "csak a belso szamit", egyaltalan nem fontos a kulso", "mindenkinek van egy idealja". Ezek igy szamomra hatalmas kozhelynek tunnek...


A vonzalom a lenyeg, a szimpatia a lenyeg, az szamit, hogy az az adott ket ember egymasra tud-e hangolodni, jol erzik-e magukat egyutt, osszeer-e az o sajat vilaguk, hogy amikor talalkoznak, vagy egyutt vannak, van-e valami megfoghatatlan ero, ami akar mar az elso pillanattol (neha pedig csak kesobb) huzza oket egymashoz. Ebbol a szempontbol tok mindegy, hogy ki hogy nez ki, az a lenyeg, hogy egymast kiegeszitik-e.


Epp tegnap neztem egy interjut Torocsik Marival es arrol beszelt, hogy mi lehetett a Korhinta cimu film titka, miert hatott ennyi emberre es azt mondta, hogy azert, mert ritka pillanat az, amikor egy filmben ilyen erosen felcsendul a szerelem. Na, talan tenyleg ez a lenyeg az eletben is: az szamit, hogy a ket ember kozott felcsendul-e a szerelem, vagy sem es sokszor nehez megfogalmazni, hogy mitol csendul fel, de nem is igen hiszem, hogy kell ra magyarazatokat keresni.

2012. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg nem számít a magasságon és a hajon kívül semmi. Régen azt hittem számít, de rájöttem, hogy sosem ez érdekelt.
2012. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!