Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi meghívott randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi meghívott randizni és 100%ban biztos vagyok benne, hogy most lesz meg az első csók. Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Nagyon bírom ezt a fiút, és azt akarom, hogy tökéletes legyen a randink.
2012. máj. 16. 15:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

7. vagyok. tudom, hogy ez most irtó gázul fog hangzani, de én sajnos (vagy szerencsére) nem emlékszem az első csókomra. egy koncerten volt, és próbáltam elkerülni, hogy a srác megcsókoljon, mert nem igazán jött be, és sokat ittam, ráadásul olyan szinten a koncert hatása alá kerültem, hogy azt sem tudtam, hol vagyok. cserébe kiszívta a nyakam, de a csókot nem tudtam elkerülni, egy kívülálló elmondása alapján. na, mindegy is... szóval, még aznap este találkoztam egy nagyon édes sráccal (nem vagyok ribi, csak valahogy így alakult... nyár volt, fesztivál a városban, meg némi alkohol is közrejátszott, de addigra már sikerült kijózanodnom). szóval ezzel a sráccal volt az első igazi csókom, amire emlékszem is, és nagyon finoman csinálta. lassan fokozatosan közeledtünk egymáshoz, alkoholos filccel rajzolgattak a lábamra, aztán elkezdett bökdösni egészen finoman, a combomról fölfelé egészen a számig, aztán valahogy egyre közelebb kerültünk egymáshoz, és végül megcsókolt. az elején még csak apró puszik, aztán, amikor megbizonyosodott róla, hogy én is akarom, tovább mentünk. innentől nem részletezném. akkor 17 éves voltam. azóta is csodálatos élményként él bennem az az este, csak kár, hogy nem lett belőle semmi. szóval szerintem kár ráparázni, úgyis jól fog alakulni! ;)

18/L

2012. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Neked sehogy. Amíg ez kérdés addig sehogy.
2012. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

hát nekem tegnapelőtt volt meg az első csók :D

én is izgultam, mert nekem ez volt az első. A fogunk is összekoccant, de nem zavart... Utána a lány elszaladt, majd 2,5 óra mulva hivott, hogy ne haragudjak, csak....s persze utána még volt csók :P

ne parázz rá!

2012. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!