Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a férfiakkal, ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a férfiakkal, ez normális?

Figyelt kérdés

Üdv!


23 éves nő vagyok. Világ életemben a 167 cm-es magasságomhoz 56-58 kg társult.

2 éve meghíztam, jelenleg 73 kg vagyok.


És mit veszek észre. Több férfi udvarol, bepróbálkozik nálam. Ez korábban nem volt így.


Mitől van ez?


2012. máj. 16. 17:13
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Már nem szedem, de szerintem még kell idő a szervezetemnek, amíg kiürül belőle.
2012. máj. 16. 18:22
 22/26 anonim ***** válasza:
észrevettek a FÉRFIAK.én is udvarolnék neked ha tehetném;)
2012. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kedves vagy! :)


Bár az is lehet, hogy nem a súly miatt, hanem idősebb lettem, érettebb a gondolkodásom, de ez elsőre nem látszik mondjuk.

2012. máj. 17. 08:18
 24/26 anonim ***** válasza:
Egy kérdés? Most hogy sokkal több embernek tetszel akkor miért akarsz lefogyni? Ennyire nem érzed magad jól a bőrödben?
2012. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Mert sportember vagyok és nagyon zavar, mert nem azt az életmódot tükrözi a külsőm, amit valójában élek.


Úgy nézek ki, mint egy zabagép, már bocsánat, pedig ez nem igaz. Sportolok és egészségesen élek. Csak az a sz-r, ahogy szedtem, de kénytelen voltam.

2012. máj. 17. 16:35
 26/26 A kérdező kommentje:

Na megkaptam a kérdésemre a választ. :)


4 napja egy családi rendezvényen voltam. Volt olyan rokon ott, aki 2 éve nem látott. És egyikőjük megjegyezte, hogy nagyon jól nézek ki, hogy szerinte korábban sovány voltam, de most nagyon csini vagyok, neki jobban tetszem így.


Lehet, hogy jobban állna?

2012. máj. 27. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!