Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell megszakadnia egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell megszakadnia egy fiú-lány barátságnak, ha az egyik kapcsolatba kerül? :/

Figyelt kérdés

Nagyon jóban voltam egy fiúval, mindent megbeszéltünk, rengeteget segített nekem, támaszkodhattam rá, én úgy gondolom, hogy ő is rám, de nem volt köztünk semmi több. Szóba is került a téma, de megbeszéltük, hogy jó úgy a helyzet, ahogy van.

Nemrég azonban megismertem egy srácot, talán kicsit hirtelen, de "összejöttünk" nagyon szeretem, szerelmes is vagyok belé, de azóta azzal a fiúval aki a barátom volt, alig beszélünk már, szemrehányást tett nekem, hogy ilyen gyorsan öszeálltam egy akárkivel, én továbbra is szerettem volna tartani vele a kapcsolatot ugyanúgy, de ő eltűnt, nem keres azóta, csak én keresem, de akkor is olyan nyögvenyelősen megy a kommunikáció... Mi romolhatott el? Nekem tényleg nagyon hiányzik, nem tetszik ez a helyzet, hogy amint összejöttem valakivel "vége a barátságnak"...


2012. máj. 16. 22:15
1 2 3
 11/24 ASOT ***** válasza:

naná....de téged szeretett te kis butus!!! mikor érted már meg? :)


és így h pasid lett így most már 4-ed annyit sem láthatna mert előtte is minden remény szertefoszlott és most meg végképp.


talán majd ha talál valakit akibe tényleg beleszeret talán akkor majd keresni fog..

2012. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
háát ez ilyen én nekem is volt ilyen barátnőm, picit többet akartam tőle, de összejött vmi mástaggal, azóta nem szólok hozzá.. árulónak tartom, mert sok mindent elmondtam neki, ő meg..
2012. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

ha emiatt vége a barátságnak, akkor ő nem volt a barátod! Tudom, miről van szó, ez velem is megtörtént. Másik eshetőség, hogy titkon beléd volt zúgva és most berágott.


Számomra az a barát, aki nem csak veled együtt sír, de veled is örül! Márpedig manapság kis hazánkban nagyon kevés ember képes őszintén örülni a másik sikerének/boldogságának.


Remélem tartós lesz a kapcsolatod!

2012. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Bár én továbbra sem hiszem, hogy szerelmes lett volna belém, (meg akkro ezek szerint nem lehet barátság fiú és lány között, mert az egyik mindig többet akar??)
2012. máj. 16. 22:54
 15/24 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as válaszoló, köszönöm szépen! :)


Hát igen, én is így gondolom, hogy az az igazi barát akivel ne mcsak együtt sírni lehet, de együtt örülni is. Mi mondjuk azért értettük meg sajnos olyan jól egymást, mert sokáig együtt "sírtunk" de azért én mindig drukkoltam neki, mikor pl a barátnője volt, és úgy nézett ki, hogy jól sül el a dolog, meg örültem neki (aztán sajnos elég csúnyán megkapta), de ő meg egyáltalán nem örült nekem, egy kicsit sem, sőt még "fejmosást" is kaptam tőle... :/ Na mindegy...

2012. máj. 16. 22:59
 16/24 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam, jó nem volt ilyen viszonyonom egy csajjal sem, de akkor jöttem rá hogy mit akartam vna tőle, mikor összejött mással..

mondhatja neked 5000 szer hogy nem akart semmit, ha így viselkedik akkor majdhogynem 100% hogy ez az oka, de most gondold el másért miért lenne ilyen?

azért nem lehet örülni ennek a sikernek számára, mert ő annyival lett kevesebb amivel te több, úgyérezte hogy már alakul vmi, és ekkor összejössz mással,

ez vmi olyasmi mikor benne vagy vmi nagy bizniszbe aztán kirúgnak:D


aztán nem ismerem a srácot lehet tök hülyeség amit mondok:D

2012. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Kukori Parancsnok ***** válasza:
Na nagyon gyorsan felejtsd el ezt a sok hülyeséget. Tisztázzuk: Ő szeret(!!!!) Téged és csak azért nem érintkezik Veled hogy feltűnjön Neked, hogy mennyire hiányzik.. és hogy ezt a pasid nem tudja pótolni.. én ugyanebben a cipőben jártam.. 4 hónapja nem szólok a lányhoz.. azóta is hetente hív, ír.. de tudom hogy nem kellenék neki barátságnál többre. 3 lánnyal feküdtem le amíg legjobb barátok voltunk, ezeket meg is beszéltük kb, más csajokkal is töltöttem időt azért hogy féltékennyé tegyem és direktben is szóba hoztam... Volt is hogy féltékeny volt, nem is egyszer.. de nem eléggé. Imádtam a csajt, most is szeretem. Sajnálom hogy így alakultak köztünk a dolgok, de én megpróbálom élni a saját életemet - nélküle. Egyelőre nem megy. Csak akkor keresd meg újra, ha járnál vele, és adj neki egyértelmű jeleket. Csak besz.ri volt és nem merte kimutatni.
2012. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Mindenkinek nyomogattam a zöld kezeket

Kukori, én nem akarnék összejönni olyannal, aki fűvel-fával lefekszik, csak hogy féltékennyé tegyen... Én nekem kell az, hogy érezzem, hogy neki TÉNYLEG én kellek, és nem szórakozik más lányokkal, hogy addig is elüsse az időt, míg "beadom a derekam"....

2012. máj. 16. 23:49
 19/24 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy azért ilyen mert többet szeretett volna vagy azért mert barátilag csalódott.
2012. máj. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Megkérdezném én, de már ne m válaszol se e-mailre se facebookos üzenetre, se telefonra... :/
2012. máj. 17. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!