Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell megszakadnia egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell megszakadnia egy fiú-lány barátságnak, ha az egyik kapcsolatba kerül? :/

Figyelt kérdés

Nagyon jóban voltam egy fiúval, mindent megbeszéltünk, rengeteget segített nekem, támaszkodhattam rá, én úgy gondolom, hogy ő is rám, de nem volt köztünk semmi több. Szóba is került a téma, de megbeszéltük, hogy jó úgy a helyzet, ahogy van.

Nemrég azonban megismertem egy srácot, talán kicsit hirtelen, de "összejöttünk" nagyon szeretem, szerelmes is vagyok belé, de azóta azzal a fiúval aki a barátom volt, alig beszélünk már, szemrehányást tett nekem, hogy ilyen gyorsan öszeálltam egy akárkivel, én továbbra is szerettem volna tartani vele a kapcsolatot ugyanúgy, de ő eltűnt, nem keres azóta, csak én keresem, de akkor is olyan nyögvenyelősen megy a kommunikáció... Mi romolhatott el? Nekem tényleg nagyon hiányzik, nem tetszik ez a helyzet, hogy amint összejöttem valakivel "vége a barátságnak"...


2012. máj. 16. 22:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
44%

Ismerős helyzet.


Szóval volt egy lány akit neten ismertem meg és tényleg tök jól elvoltunk, meg volt bennünk valami közös, amit nem tudtunk megmagyarázni viszont mindketten értettünk. Akartam volna tőle többet, csak ő nem. Folyton csak lehúzta magát, hogy ő mennyire ilyen meg olyan és épeszű embernek nem kellhet. Teltek a hónapok, letettem róla. Aztán barátnőm lett meg másokkal ismerkedtem, ugyanakkor ezzel a lánnyal is törődtem; pl volt, hogy éjjel 3-kor felhívtam, mert gondja volt. Aztán mi szakítottunk meg csalódtam is a barátnőmben stb, már nem érdekelt. Úgy volt, hogy találkozunk végre ezzel a lánnyal, nem feltétlen azért, hogy összejöjjünk, de nem zártam ki semmi ilyet. Ilyesmiket mondott előtte, hogy másoknak is rólam áradozik, meg mennyire szeretne megölelni, és úgy gondoltam, hogy nincs kizárva, hogy több is legyen.

Aztán a tali előtt csak úgy mellékesen közölte, hogy ja, hát ő találkozott valami fiúval előttenap és smárolgattak meg úgy néz ki, hogy járnak.

És igazából ez olyan hülyén jött ki, olyan kellemetlennek éreztem az egészet, hogy nem tudok mit kezdeni vele, úgyérzem megváltozott valami benne. Ő is írt SMS-t meg ilyeneket, de nincs pénz az egyenlegemen, szóval nem tudok válaszolni, neten meg nem látom, pedig én nem haragszom rá, vagy ilyesmi, csak idiótán érzem magam.


Amúgy gyanús, hogy a kérdésben szereplő fiú én vagyok, jól tippelek Orsi? :D

2012. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hát ha te is hasonló cipőben vagy, akkor szerintem legalább az e-mailjeire válaszolhatnál a lánynak, hogy meg tudjátok ezt rendesen beszélni...
2012. máj. 17. 15:30
 23/24 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem írt e-mailt.
2012. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ennyire nem képes, hogy egy mailre válaszoljon vagy bármilyen megkeresésre akkor meg se érdemli, hogy keresd.
2012. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!