Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha annyira megbántottam egy lányt, hogy úgy néz ki, soha többé nem akar beszélni velem?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok szerelmes belé és ő sem belém, de majdnem 2 éve beszélünk és sokszor olyan szemét voltam amikor baráti jobbot nyújtott nekem, közömbös és hideg voltam amikor ő felkínálta a barátságát felém, mert épp máshogy gondolkodtam, mint ahogyan most. Többször mentünk együtt szórakozni meg minden, de az utóbbi időben rendesen megutáltattam magam vele és az i-re a pontot az tette fel, hogy egy hétvégén annyira "el voltam szállva magamtól" vagy valami hasonló hamis önbizalom-dús állapotban voltam, hogy azt írtam neki, semmit sem számít nekem se ő se a barátsága, se az hogy hogyan emlékszik majd rám és egyáltalán semmi.. Ő kezdetben sokat reagált, de egyre szemetebb voltam és a barátnőihez fordult megerősítésért és gondolom meggyőzték, hogy egy utolsó szánalmas alak vagyok, ezzel a lendülettel védekezett meg próbált felülkerekedni rajtam, hogy ő még-jobban leszar, mint én őt.

Ezután eltelt 1 hét és megbántam, de nagyon, írtam neki, nem válaszolt, majd egy ideig írogattam mert úgy éreztem ezt kell tennem, aztán felhívott azzal a szöveggel, hogy hagyjam békén és ne írogassak, majd visszahívtam, hogy meggyőzzem, de semmi hatás, csak a gyűlöletet éreztem a hangjából.


Egy hétig sikerült elfelejtenem, ide sem akartam kérdést kiírni, de annyira elhatalmasodott rajtam, hogy fejfájás gyötör és úgy érzem annyira álmos vagyok, hogy aludnom kell, de közben meg mégsem, csak rá tudok gondolni, ő viszont utál és 100%, hogy zaklatásnak venné, ha írogatnék neki. Mit csináljak most? Mindkettőnknek megvan az élete, a barátai, de úgy érzem szükségem van rá, mindennél jobban, mert az az érzésem, hogy nem tudok semmilyen területen továbbfejlődni, amíg ez nem oldódott meg, márpedig úgy tűnik nem fog, mert szóba sem áll velem. :(



2012. máj. 17. 19:43
1 2
 1/16 Gabii2 ***** válasza:
adj neki valami táblás csokit amit szeret és személyesen kérj bocsánatot :)
2012. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ezt elcseszted végleg. Nem szidlak, mert nem mész sokra azzal, ha megmondom a véleményem rólad. Hamarabb kellett volna gondolkozni inkább, mielőtt eltaszítod magadtól. Igazából fogd fel tapasztalatként, hogy legközelebb ilyet soha ne tégy.
2012. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy paraszt ismerősöm, kapásból tiltottam mindenhonnan, azóta sem beszélünk, semmit nem tudok róla, de az életem is boldogabb. :)
2012. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őt végleg. Nem érdemled meg a barátságát. A barátság nem olyan dolog, amit meg/vissza lehet vásárolni egy virágcsokorral vagy táblás csokival. Ha ezelőtt ezt meg tudtad tenni vele, ezek után is meg fogod tenni.
2012. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

19:48


Nem tudom konkrétan hol lakik, mindig neten beszéltük meg hol talizunk és hová megyünk. És amúgy egy másik városban van.


19:49


Ne mondd el a véleményed rólam, mert nem ismersz és amúgy őt sem kell ám félteni bunkózás terén. Próbálom tapasztalatként felfogni, de nem megy.. úgy érzem kevesebb lettem és megrekedtem.


19:50


De én nem vagyok paraszt, csak bizonyos körülmények közt durván reagálok. Ezt ő is elmondhatja magáról.

2012. máj. 17. 19:54
 6/16 jin ***** válasza:

Ezt elcseszted!

Kérj bocsánatot azt többet ne irj!

88

2012. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nem változtat a tényen, hogy sajnos ezt a barátságot elveszítetted, kifolyt a kezeid közül, mert hiába bizonygatod, hogy nem ilyen szoktál lenni. Viseld a tetteid következményét. Én is egy túlontúl őszinte ember vagyok, el is várom a másiktól, de ismerem a bunkóság és őszinteség közötti határt. Hiába fáj vagy szenvedsz, felejtsd el, eljátszottad az esélyt.

2012. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

19:53


Tudom, hogy nem lehet visszavásárolni.. De megérdemlem a barátságát, ha bizonyos szempontokat szem elöl tartok. Amióta ez a dolog történt, napról napra, szinte megállás nélkül jövök rá különböző dolgokra az emberi kapcsolatokat illetően, fejleszt ez a helyzet. Például régen közömbös voltam sokszor, amikor taliztunk, most meg ha arra gondolok, hogy akár pl végigsétálnék vele az utcán, már beleborzongok a gyönyörbe és nagyon kellemes érzés fog el. Amúgy a kapcsolat többi része jó volt ám, nem voltam végig szemét... sokszor volt bensőséges a beszélgetésünk és éreztük jól magunkat.

Szemét VOLTAM, akkor amikor ezt tettem, de azt visszautasítom, hogy most is az lennék. Ez a fejlődés alapköve.

2012. máj. 17. 20:00
 9/16 anonim ***** válasza:

19:53 / #3 vagyok.


A #7-es hozzászólóval teljesen egyetértek. Az már kevés vigasz, hogy megváltoztál. Nem fog neked több esélyt adni (0,00001% esély van rá, hogy mégis), mert a megváltozásod azután jött, miután a barátságotok véget ért, és lássuk be, eléggé sablonszöveg egy ilyen ebben a helyzetben: "Ne haragudj, szemét voltam, de már megváltoztam!". Nem fog neked már megbocsátani, ezt a barátságot eljátszottad, nem értékelted és nem becsülted meg őt. Most viseld a következményeit, és tanulj belőle! Fájdalmas idő lesz ez most számodra. Egy barátságot meg kell becsülni. Ezek után remélem, meg is fogod.

2012. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

20:30


Csakhogy az okozatnak volt egy oka is, ami bár nem érdemelt volna ekkora csattanót, de növelte a feszültséget. Egy korábbi talin történt valami ami miatt kevesebbet beszélt velem, hiába emlegettem, hogy találkozzunk, csak annyit mondott "oké, majd megbeszéljük".. persze soha nem beszéltük meg, mondtam, hogy jó lenne talizni, ő persze "hát már jó lenne", de semmi nem történt ezután sem, akárhányszor felvetettem. Úgy éreztem hideg és távolodik tőlem, én ilyenkor szeretek valami figyelemfelkeltővel reagálni, de ez kissé túl lőtt a célon. Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy nem feltétlenül csak az én hibám, de az enyém is és vállalom a felelősséget.


Ezek után... Konkrétan azt érzem, hogy soha többé nem akarok senkinek a barátja lenni.

2012. máj. 17. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!