Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelemben a szívemre, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Candy Close kérdése:

Szerelemben a szívemre, vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
Kort is és normális indokot is légyszi!

2012. máj. 18. 16:47
 1/5 őzsuta95 ***** válasza:
Szerintem mindenképp a szívedre, mert én eddig mindig az eszemre hallgattam és ezért végül ki is hátráltam a kapcsolataimból. De most megismertem valakit, aki a legjobbat hozza ki belőlem, s bár a környezetünk szerint nem vagyunk egymásnak valók, ki fogok tartani mellette. Lehet, hogy a végén csalódás ér, de szerintem az együtt töltött percekért megéri. 17/L
2012. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké,köszi,sok sikert nektek!:)
2012. máj. 18. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nemrég a szívemre hallgattam, és a vége az lett, hogy hatalmasat estem pofára. Nem kis idő volt, mire összekapartam magam.

Utána az eszemre, de akkor meg a szívemre kellett volna, és megint csak pofára esés.

Lényeg, hogy mindkettő legyen meg benned, és remélhetőleg jól döntesz.



27/F

2012. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettő nincs meg egymás nélkül. Ha csak a szívedre hallgatsz, akkor olyan dolgokat teszel, amiket k*rvára meg fogsz bánni, mert ilyenkor a hormonjaid döntenek helyetted, így a pillanatnyi vágyaidnak engedve hozol visszafordíthatatlan döntéseket. Ha csak az eszedre hallgatsz, akkor egyszer csak egy kihűlt, örömtől mentes, ám biztonságot nyújtó párkapcsolatban találod, ahol a párod egy jó ember, mindene megvan de nem szereted, nem kívánod és mindig más partnerről álmodozol. Mindkettő hülyeség, előbbi azért, mert a boldog és szép dolgokat nem szabad egy pillanatnyi vágynak engedve szemétre dobni, utóbbi meg egyszerűen azért, mert egy párkapcsolatban nem elég biztonságban érezni magad, boldognak is illik lenni.
2012. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,mentek a zöld kezek!:D
2012. máj. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!