Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az önzetlen tiszta szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önzetlen tiszta szerelem egyenlő az igaz szerelemmel? Létezik egyáltalán még igaz szerelem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
igaz. a nagy átlag ezt annak mondja, hogy "beteges" érzelem.
2012. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem létezik. csak nem mindenkire talál rá. szerintem az nem igaz hogy mindenki életében eljön a nagy Ő és a szerelem.. nem feltétlenül lesz mindenki szerelmes aki megnősül, férjhez megy. van aki érdekből, van aki csak sima szeretetből teszi. az még nem szerelem.
2012. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Killerdecsy ***** válasza:
Szerintem létezik :)
2012. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ebben az elértéktelenedett világban számítanak még az ilyen érzelmek? vagy senki nem veszi az ilyet már komolyan? egyáltalán ér valamit is a szeretlek szó?
2012. máj. 20. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
van akinek igenis számít. nem mindenki a pénzes, divatb*zikra bukik :)
2012. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, csak nem mindegy mit értesz alatta. Sok kissrác azt képzeli szerelemnek, mikor pátyolgatja valami nő. Az nem az.

Az meg hogy elértéktelenedett világ? ebből a szempontból hülyeség, hiszen minden korra jellemző volt az érdekből való összeállás.

2012. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Te mit értesz igaz szerelem alatt? :)

Az elértéktelenedetten pedig azt értettem, hogy manapság a többség a tucat lányokra/fiúkra bukik, semmi érzelem nincs, dicsekednek, hogy "hűű én ennyi lánnyal/pasival voltam"...és normálisnak tartják...

2012. máj. 20. 16:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik igazi szerelmes, viszont 'még' szúrja a szemem... Te mikorra gondolsz? Mert én olyan korszakokról tudok amikor a szülők választották ki, hogy a gyerekük kivel házasodik össze, meg amikor a nőket még embernek sem nézték a férfi meg oda lépett félre ahova akart. Az lett volna az igazi szerelem korszaka amikor még voltak értékek? Sosem értettem hogy a múltat miért kell isteníteni meg visszasírni ilyen szempontból.
2012. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj ezt te döntöd el hogy büszke vagy-e a mennyiségre, jobban érdekel a minőség, esetleg a kettő együtt. Szerintem a legjobb a kettő együtt, tapasztalatokat és önbizalmat szerezhet az ember ha megismerkedik ezzel-azzal, de értékelem és élvezem is hogy egy helyes, okos csajom van, nem vesztegetném el hülyeségek miatt. Hogy mi az igaz szerelem az egy nagyon jó kérdés de van értelme? Azt keresd amire te vágysz és dolgozz keményen hogy elérhesd.

Nem tudom hány éves vagy, tizenévesen normális ha sötéten látod a dolgokat, 20-21 évesen már valami probléma szokott a háttérben lenni ilyenkor.

2012. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát nem is arra a korszakra értettem...meg nem is éltem akkor, amikor az a korszak volt.. viszont mikor már a nők is jogokat kaptak, "emberszámba" vették őket és kiválaszthatták, hogy igenis kivel akarják összekötni az életüket.. egészen biztos gyakoribb volt az a bizonyos igazi szerelem amiről feltettem a kérdést..

az én korosztályomnál azt veszem észre, hogy "ciki" az a gondolkodás, amivel én rendelkezem...és amit ők csinálnak az a trendi

nem azt mondom, hogy csak egy lányt/fiút lehet szeretni életünk során, de ha valakit szeretünk, akkor tényleg szeressük...legyen meg a kellő tisztelet, törődés, aggodalom, figyelem meg ilyen apróságok, amik tök csöpögősnek tűnhetnek...de ha valakit szeretünk, akkor nem ilyennek kellene lennie? meg ha problémák vannak azt nem meg kellene próbálni megoldani, nem egyből "dobjuk" mert úgyis lesz másik...

2012. máj. 20. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!