Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az gáz, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az gáz, ha egy fiú időnként sír esténként a szobájában egyedül, miközben szerelmes számokat hallgat és elöntik az érzelmek, mert nincs senkije és nagyon hiányzik neki egy lány az életéből, a szerelem, a szeretet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 14:14
1 2
 11/20 Zsóka.a.a ***** válasza:
37%

nem b*ziztalak le csak montam hogy közel vagy a tűzhöz(:

és nem akartalak megsérteni.....csak elég langyi szöveget nyomtál be :)

2012. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen korszakom, hallgasd meg Brian Tracy-t sokat segít! Egyébként meg Avril Lavigne-nél szebb zene ritka :D

f18

2012. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
na ez se termeli ki a nyugdijamat, legeny vagy a talpadon baratom
2013. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen normális,mert basszus.. ti,fiúk sem vagytok kőből meg fából! :) Miért lenne baj, ha egy fiú kicsit érzelmesebb? :D Ha az esik jól,hogy szerelmes számokat hallgatva sírj,akkor tedd azt ;) Ahogy neked jó!
2013. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Maximálisan együtt tudok veled érezni, mintha magamat olvasnám...

Amúgy az ég világon senki nem nézné ki belőlem se, hogy van egy ilyen rendkívül érzelmes oldalam annak ellenére, hogy fiú vagyok.

Ugyanígy érzek én is és nagyon szánalmasnak tartom magam emiatt, de nem tehetek róla, hogy néha kitörnek az érzelmeim. Ez van, akár ciki, akár nem...


Barátnőt így fogalmam sincs hogy fogok szerezni... Mivel az önbizalmam is elég kevés.


Nem tudom mihez fogok így kezdeni. A legjobb az lenne ha valahogy kiölném magamból az efféle érzéseket...

2016. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"na ez se termeli ki a nyugdijamat"


XDDDDDDDDDDDDD

2016. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
35%
Ajànlom az ilyeneknek, ha ràtok jön a ez a dolog két darab egykezes súlyzó legalabb 5kg per kéz keményebb zene és addig emelni a súlyt még ki nem fulladsz....Elönyök leszoksz a nyàlassàgról, levezted a feszültséget, lessz karod és mellizmod lànyoknak màris jobban fogsz tetszeni...és ha egyszer àgyba viszel egyet jobb lessz a formád ott is tüdő szìv....
2016. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 TBalazs029 válasza:
Szerintem alapvetően nem baj, hogy ilyen vagy. Nekem is van egy érzékeny oldalam, amit szinte senki nem ismer, csak akkor mondom el, ha randizok egy lánnyal :) Van amelyik lány ezt elfogadja, van aki nem. Viszont az igaz, hogy ettől nem lesz jobb, semmi nem fog megoldódni. Neked kell tenned érte. Kezdj el sportolni, öltözködj igényesen és jobban fogod magad érezni, magabiztosabb leszel.
2016. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha 8 éves vagy nem gáz.
2018. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez depresszio
2021. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!