Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ha rátok ír egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ha rátok ír egy lány akivel már találkoztatok, ha mondjuk nem jön be nektek akkor is örültök neki?

Figyelt kérdés
Igazából elég helyes a srác szóval választhatna sok mindenki közül..én meg inkább csak olyan átlagosnak tartom magam. Egyszer már ráírtam ..és most nem tudom hogy mi legyen..vagy inkább majd akkor beszéljek vele ha megint találkozunk?
2012. máj. 21. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én örülök hogyha rám ír egy lány, vagy akárki mert nem unatkozom, szóval szerintem beszélgess nyugodtan vele hogyha van közös témátok. Hogyha viszont úgy érzed hogy nincs annyira sok esély hogy történjen köztetek valami komoly akkor szerintem ne vesztegesd az időt találkozással. Ki tudja lehet hogy van srác aki hasonló dolgokkal kapcsolatban töri a fejét veled kapcsolatban, csak meg kell tudni ki az. Ez egy vélemény csupán, sok sikert a megoldáshoz. 21/F
2012. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Túl soknak tartod ezt a "ráírás" dolgot, kétlem hogy a srác egy "ráírásból" venné a lapot,én annak örülnék, ha személyesen jönne hozzám valaki beszélgetni
2012. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ronda srácok örűlnek a jóképűek nem
2012. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

személyesen is odamentem már:)

na de ez az hogy nem ronda a srác:D legalábbis szerintem nem barátnőm szerint igen:D ezért félek hogycsak csöksinek néz és nem fog örülni:\

2012. máj. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!