Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány akinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány akinek az anyukája ellenzi a punciborotválást?

Figyelt kérdés
Mit szólt amikor megtudta, hogy borotválod? (Ha megtudta) :)
2012. máj. 21. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Te lány vagy? S mennyi idős?
2012. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megtudná akkor se szólna szólna semmit. Semmi köze hozzá nem vagyok 13 éves hogy megkérdezem...
2012. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az enyém azt se tudja, hogy egyáltalán van-e szőröm, és nem is fogom elmondani. amúgy meg semmi köze hozzá, ha nekem így kényelmesebb, és jobban szeretem, akkor nem tehet ellene sokmindent. de nem hiszem, hogy ellenezné, nem érdekli, mit csinálok a testemmel, csak vállaljam érte a felelősséget. ezzel persze nem azt mondom, hogy nincs meg a véleménye, mert az van neki, de nem parancsként közli azt, hanem egyszerű véleménykinyilvánításként, és javaslatként.
2012. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha még nem szexelnék, akkor megmondaná, hogy ettől csak erősebb lesz a szőr és később csak nagyobb nyűg lesz borotválni, esetleg árthat a bőrömnek.

Már szexelek, szóval tudja, hogy adok magamra és nem szól be arra, hogy borotválom.

2012. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem szokta anyukám a puncimat ellenörizni :)

semmit se szólna hozzá

2012. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig beszól, hogy "nem természetes" "felesleges" "megerősödik". Mondtam neki, hogy nekem így tetszik, nem lesz büdös és könnyebb tisztán tartani. Mondtam neki, ez olyan a mi generációnkban, mintha az ő generációjába valaki nem mosna fogat. Ekkor megértette, ugyanis az ő szülei még nem szoktak.
2012. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
már miért kellett volna megtudnia?
2012. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!