Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam az igazit de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam az igazit de nem tudom, hogy ő hogy van vele. Felejtsem el?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves srác vagyok és a szerelemben eddig mindig a rövidet húztam. megismertem gey lány úgy 4 éve és kb 2 éve vagyunk barátságban. Egyszer visszautasítottam amit ezerszer megbántam és szenvedtem miatta. Októberben összejottünk de azóta már 3 szor szétmentünk mert kavart, hazudott de mindig "megbánta". Egy hónapja ismét együtt vagyunk és úgy tűnt most megfogtam az isten lábát de vagy 2 hete nem is érdeklődik irántam. Amikor rákérdeztem azt mondta h. különösebben nem juttotam az eszébe.

Mindenki azt mondja, hogy nem érdemel meg engem és hogy hagyjam mert szívtelen de én SZERELMES vagyok belé. Minden nap eszembe jut de egyben bosszant amit művel.

Senkibe nem voltam még ennyire szerelmes és rendesen elvenném feleségül......Szerintetek tényleg dobjam vagy próbáljak meg vele beszélni. Előre is köszi a válaszokat.


2009. jún. 28. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

ha igy vélekedik rólad, akkor tényleg nem különösebben érdekeled őt. ha ő is ugyérezne vmi látható lenne..

azt ajánlanám üljetek le és bezséljétek meg ezt a dolgot, h neked ez igy nem jó és akkor lesz ami lesz

2009. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, de szerintem Ő csak szórakozik veled, vagy annyira gyerek még, hogy fel se fogja mit csinál. Én a helyedben komolyan elgondolkoznék, akarnék-e egy olyan kapcsolatot, ahol nem becsülnek meg eléggé és én jobban szeretem a másikat, mint ahogy ő engem. Nem azt mondom, hogy most rögtön szakíts vele, de gondold át alaposan.


Nem az a nagy Ő szerintem, akibe Te beleszeretsz, nem is az, aki beléd szeret, hanem akkor vannak rendben a dolgok, ha mindketten egyformán szeretitek egymást. Sokszor még szeretni is kevés, mert azt a kapcsolatot fenn is kell tartani.


-Tündérlány(17)-

2009. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen most én is ezen vagyok de a szívem szakadna ha szétmennénk ismét....nélküle nem élet az élet és szívesebben meghalnék:S
2009. jún. 28. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:

jaj de édes vagy komolyan mondom szeretem az ilyen hapsikat,,komolyan amikor elkezdtem olvasni azt hittem hogy hm véletlenül nem a pasim írta ezt? csak abban különbözik hogy mi amikor összejöttünk október környékén ennek már másfél éve azóta együtt vagyunk komolyabb viták nem nagyon voltak,

ő már célozgatott arra hogy szeretne majd egyszer gyereket tőlem meg szeretné hogy a felesége legyek,,aranyos de én most erre mit mondjak? még csak 19 vagyok ,majd ha ugy hozza a sors és tényleg együtt leszünk még sokáig ..akkor igen.

Sajnos azt kell hogy mondjam hogy a csaj nem akar veled komolyabb jövőt,mi az hogy kavart? én már rég ott hagytam volna,nehéz az elválás főleg ha szerelmes az ember,de így a leveled alapján oylan komolytalannak tűnik nekem a csaj.oylan érdektelen mintha nem lenne beléd máég szerelmes.("Amikor rákérdeztem azt mondta h. különösebben nem juttotam az eszébe." ):(

2009. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én mindig ilyen vagyok. Magam adom és nem hazudozom..sajnos ezt kihasználják.
2009. jún. 28. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!