Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom nem veszi fel a telefonját hanem kinyomja?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs miért. Mikor utoljára beszéltünk még minden a legnagyobb rendben volt.
2009. jún. 28. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit... lehet hogy nem alkalmas neki. Olyan helyen van ahol nem illik, vagy nem tud beszélni, majd később lehet hogy felveszi.
2009. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ne hívd! Majd vissza fog hívni, ha neki alkalmas lesz. Ha pedig nem, akkor gondolkozz el ezen a kérdésen...
2009. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2 napja folyamatosan kinyomja.

Erre én is gondoltam, munka közben ki szokta nyomni ha nem tudja felvenni, de akkor vissza szokott hívni.

Nem 5 percenként hívogatom mielőtt vki azt hinné. Tegnap kb 3-szor hívtam meg ma egyszer de megint kinyomta.

2009. jún. 28. 17:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hányszor próbáltad hívni, és milyen sűrűn. Írj neki egy smst, h "talán rosszkor zavarlak, de majd csörögj rám, ha már tudunk beszélni"

Múltkor én is így voltam, 2-3szor próbáltam hívni a Kedvesemet, és mindig kinyomta, én meg írtam neki smst, h mi a baj, miért nem veszi föl a telefont, van -e vmi baj. Erre kiderült, h moziba mentek a legjobb barátaival (hárman). Amikor vége lett, egyből felhívott, és még hallottam is a telefonban, h épp elköszön a barátaitól. :)

Na, szóval sms, és annyi.

Ha viszont sokszor próbáltad meg hívni, de mondjuk nem 2 percenként, akkor már lehet, h vmi nem kóser...

Mindenképp írj neki smst.

2009. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hűh, ne haragudj, én még írtam a válaszom, mikor megjelent a kommented... Hát, akkor nem tudom, mi lehet, talán külföldön van, és nem akar telefonszámlát? :O De akkor igazán küldhetne egy smst, vagy vmi. Vagy az is lehet, h történt vele valami, és nem mer, vagy csak nem akar beszélni veled.

Mi lenne, ha megpróbálnál beszélni vmelyik családtagjával, vagy barátjával?

2009. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nincs külföldön.

Családtaggal baráttal nem tudok beszélni.:S Nincs meg a telefonszámuk.

Egyszerűen nem értem mi van. Nem tudom mit csináljak. :((

2009. jún. 28. 17:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én két nap után még nem hívnám a családot, csak ha rossz érzésem lenne. :) Nálunk is előfordult hogy nem volt alkalmas és nem vette fel, én is sms-t írnék a helyedben. Ha arra sem reagál akkor várj türelmesen, amíg nem jelentkezik. Ha egy hétig nincs semmi, akkor felvenném a kapcsolatot valamelyik barátjával, ha ő sem tud róla semmit, akkor a család...
2009. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el hozzá???

Én is irnék smst a helyedben,és ha nem reagál,ott valami van a dologban!

2009. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem reagál az smsre, és sehogysem tudod vele fölvenni a kapcsolatot, akkor lehet, hogy

- talált valaki mást

- valami baja esett

- megcsalt, és bűntudata van


De mi csak találgatni tudunk, ha ennyire nem volt semmi szokatlan, akkor tényleg az sms a legjobb megoldás, aztán meg előkeríteni a föld alól is.

Bár, én a helyedben nem hagynám neki, hogy hülyére vegyen, és megírnám neki az ultimátumot: vagy jelentkezik, vagy tekintse úgy, hogy volt egy barátnője.

Ugyanis volt egy srác, aki velem sorozatosan eljátszotta ezt, hogy napokig nem jelentkezett, nem lehetett elérni, és mikor kiadtam az útját, mindig jött a heves védekezés, hogy én mennyire tapintatlan vagyok, őneki ez meg az volt a baja, és nem tudott jelentkezni, de én már eldöntöttem magamban, hogy átver, és stb... Aztán mindig engedtem neki.

Most már belátom: balga voltam. Annyira játszott velem és az érzéseimmel, hogy arra szó sincs.

Úgyhogy végleg kiléptem az életéből. Ezt 1-2szer el lehet játszani egy lánnyal, de többször nem.

22/L

2009. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, velem épp most történt ez. Már napok óta rossz előérzetem volt, túlságosan is kedvesen viselkedett velem a párom, csak épp szexelni nem akart és rendszeresen esténként SM-eket kapott, ezen kívül hirtelen állandóan dolgoznia kellett menni, plusz egyéb kifogások... Ma rácsörögtem, mert váratlanul segítségre lett volna szükségem, és kinyomta a telefont. Azóta sem hívott vissza. Mivel már korábban voltak hasonló esetek és utólag mindíg kiderült, hogy simlis volt, számomra innentől sajnos egyértelmű a dolog. Remélem, azért nálatok nem erről van szó, de azért légy résen!
2009. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!