Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék. Tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vazulnéni kérdése:

Segítséget kérnék. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Van a suliba 1 gyerek , aki belém van zúgva ,nekem is bejön tát akár járhatnánk is. De itt jön a bökkenő...: Legjobban 1 másik fiú tetszik akinek sztem én is bejövök ,és ő is nekem. Csak nem volatta be.Na sztetek Valjam be a fiúnak ,vagy várjak,h ő valja be,vagy kezdjek járni a fiúval akinek bejövök és bevallota. (ő a leggyorsabb és a leghíresebb a sulinkba)

2012. máj. 23. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azt válaszd aki jobban tetszik egyszerű az indok és szerintem te is rájösz
2012. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi.De szted valjam be neki? Egyszer osztársam megmondta neki és mosolygott. Ez jót jelent?
2012. máj. 23. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:
bármit jelenthet.
2012. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
általában a fiúk nyuszik ^^ a legtöbben szeretik és értékelik ha a lány lép először :) és szerintem valdd be neki, és ha nem jön össze... akkor ott a másik srác (jó, ez lehet hogy szemétség, de a lehetőségeket ki kell használlni) :D
2012. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Ok :D
2012. máj. 23. 19:43
 6/10 A kérdező kommentje:
:D Megpróbálom. Jól jövök ki így is ,úgy is. :D
2012. máj. 23. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:
sok sikert neked >.<
2012. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi: :D
2012. máj. 23. 19:49
 9/10 A kérdező kommentje:
De az a gond ,h fészen megmondtam ,de nincs fent szinte soha....És személyese nem tom mert mindig mindenki ott van... ÉS ezt csak vele akarom megdumálni.
2012. máj. 23. 19:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tanácsotokat használtam és már lassa 3 hete együtt vagyunk. :D (L)
2012. jún. 17. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!