Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg egy fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy fiúnak, hogy tetszik nekem vagy, hogy célozgassak rá, hogy hívjon el valahova?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csinálajak, valaki segítene?:( Vagy aki hasonló helyzetben van az írjon nekem :)

2012. máj. 22. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Öt rávenni hogy hivjon el valahová szerintem nehezebb mintha ráirnál pl neten vagy smsben hogy nincs kedved valamikor elmenni ide és ide vagy ha nem mered igy elhivni hogy kettesben akkor hivj még pár embert és mond hogy ha van kedve jöjjön ha megy akkor pedig beszélgess vele minnél többet és elöbb utobb ö fog elhivni valahová ha te is bejössz neki
2012. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Azt hiszem fiatal kb 14 éves lehetsz.A mai világban a lányok is kezdeményezhetnek,hajrá.
2012. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, az érintés sokat számít, érintsd meg,simogasd meg a haját,vagy a vállát,tudom is én...


Ha meg azt akarod,h hívjon el valahova akkor tegyél ilyen megjegyzéseket pl- Ma még sétálnom kell egyet(majd nézz rá,és ha veszi a lapot,akkor elhív.)

vagy ha van egy jó film,akkor vesd föl neki,h mi lenne ha megnéznétek...

2012. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaahj ez a sok praktika meg csel... Ha én lennék annak örülnék ha egyszerűen megkérdeznél hogy nincs-e kedvem találkozni, inni valamit beszélgetni meg ilyenek, és éreztetnéd velem. Én ennek az őszinteségnek örülnék. De hát ez egy vélemény. Sok sikert.
2012. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én egyszerűen megkérdeztem hogy talizunk vmikor

bár igaz korábban mi már beszéltünk róla hogy vmikor összefutunk

de te is elhívhatod ha nem csak annyi hogy láttad és úgy szimpi neked, tehát ha azért kommunikáltok is így vagy úgy

2012. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat 16éves vagyok nem pedig 14...de mindegy attól még, hogy valaki félénkebb attól még nem kell le kislányozni mert nem az határozza meg...

Többieknek pedig igazuk van majd lehet kerek perec meg írom neki :))

2012. máj. 22. 13:40
 7/10 anonim ***** válasza:

A 14-16 között sincs sok különbség..

Figyelj a válaszokra, mert télleg nem kellenek ezek a cselek meg taktikák.. Végülis ha azt názzük, a vége ugyanaz, nem? Ha "taktikázvacélozgatva" érdekled, akkor úgy is érdekelni fogod, ha nyíltan megkérdezed, hogy nincs-e kedve valahova beülni, filmezni skármi.. Érted? Tök mindegy, hogy csinálod, de a nyíltság-egyenesség hamarabb elvisz a célig, azaz hamarabb és konkrétabban megtudod, hogy bejössz-e neki esetleg, van-e esélyed nála.

Oké, cikinek érezheted a kérdést, de ha annyira kijavítottad, hogy te nem 14 vagy, hanem 16, akkor ezt se érezd már cikinek.. :-)

2012. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megírod neki? Hát, nem mondok semmit :D (Nem rossz értelemben.. mai fiatalok, fészbuk, megírjuk.. oké.. végülis a fb beszélgetés is már olyan szinten van, olyan szintű csevelyt jelent, mint a személyes beszélgetés... :-)
2012. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jóó igaz de én már egyszer el hívtam bócózni akkor el is jött nagyon jól elvoltunk..mindig ő ír rám és mindig van témánk hála Istennek,de nem hív el soha sehová mért van ez?:/
2012. máj. 22. 14:01
 10/10 anonim válasza:
Hogyan kell bócózni?
2015. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!