Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy adódna hogy megismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy adódna hogy megismerkedek egy lannyal akkor hogy közöljem vele hogy szemüveges vagyok?

Figyelt kérdés

Kontaktlencsét hordok de ez nem változtat a tényen. Este hordom csak a szemüveget de az ismerőseim tudják hogy szemüveges vagyok.

Mégis hogy közöljem valakivel hogy szemüveges vagyok? Facebookon úgyis látná a képeim és ott a legtöbb képen szemüveg van rajtam..

Azt hinné hogy titkolni akarom, de azért fura lenne ha csak úgy mondanám hogy szemüveges vagyok.


2012. máj. 24. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a szemüveg nem mindig hátrány, bár a szódásüveg alja az
2012. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyasmi amiről annyira kell bezsélni. Ha valami hasonló dolog kerül szóba, pl. suliba orvosi vizsgálat, vagy hogy nézitek hanyas busz jön, megjegyezheted hogy bár van rajtad kontaklencse nem látod stb....de ha nem mondod se lesz semmi. Egyszer majd megtudja.
2012. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szódás üveg alja, de én akkor se szeretem hordani
2012. máj. 24. 16:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ezen parázni.

Majd ha nálad alszik, szexeltek, és utána szemüvegben fekszel vissza mellé tusolás után. És annyit fog mondani, hogy "Jééé, nem is tudtam, hogy szemüveges vagy." Nem fog belőle gondot csinálni.


BTW ez általános érvényű jótanács is, hogy szex után kell adagolni az infokat, amiket félsz elmondani neki. A nők olyankor elnézőbbek, és amúgy is akarnak beszélgetni.


24/N

2012. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
(kkk) --> Ne problémáz ezen. Szerintem van, hogy egy pasi még aranyosabb vagy esetleg jóképűbb is lehet a szemüvegtől. :D Nekem legalábbis volt olyan pasim aki ha felvette a szemüvegét akkor tökre jókedvre derített és még jobban tetszett mert tudtam, hogy számára kellemetlen a szemüveg hordás és ez imponált elég rendesen, hogy leveti néha előttem ezt a gátlását. (De ha amúgy is van fent szemüveges képed nincs az az isten, hogy ne lenne tisztában vele)
2012. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szemüvegben menj el az első randira. A másodikra meg kontaktlencsével.
2012. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amikor találkoztok mondd neki a következőt:

"Még mielőtt komolyra fordulnának a dolgok kettőnk közt, meg kell osztanom veled egy fontos titkot. Az az igazság, hogy van egy titkos alteregóm. Sokan nem is tudják, hogy én vagyok az, pedig nap mint nap látnak. De csak neked megmutatom az tökéletes álcát."

Majd előhúzod a szemüvegedet, felteszed és megemeled a szemöldököd egy kacér mosollyal kísérve.


Ezt követően két eset történhet:

1) Sikítva elrohan, mert totál dilisnek néz

2) Bájosan elmosolyog és megköszöni, hogy megosztottál vele egy ekkora titkot.

2012. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mióta megvan a kontaktlencsém még az utcára se nagyon megyek ki szemüvegben nemhogy randira.
2012. máj. 24. 19:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Háát.. szemüveges vagyok, de látok nélküle is, szóval néha hordom, néha nem, de soha nem gondoltam rá, hogy ez bárkinek gondot okoz :D :D (Mondjuk nem szégyellheted annyira, ha facebookos képeiden rajtad van :DD )
2012. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azok a képek akkor készültek amikor még nem volt kontaktlencsém.
2012. máj. 24. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!