Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Csak szerintem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csak szerintem vagyok csúnya?

Figyelt kérdés

[link]


12/F


2012. máj. 25. 16:39
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
17:05 De lebarmozlak. Ha írogathatsz ilyen stílusban egy 12 éves gyereknek, meg ilyen gagyi smilye-kat írogatsz, akkor én is nyugodtan lebarmozhatlak
2012. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
8. azért írt 3.-at az 1. után mert nem a másodikhoz akart szólni xd de a többi teljesen igazad van,bár néhány katolikus iskolába hordanak még egyenruhát
2012. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Írtam LONDONBAN lakok itt minden suliba egyenruha van.Minden iskolában más nyakkendő,más embléma van a pulcsin,nadrágon.

+facebook -on kint van London,United Kingdom.

2012. máj. 25. 17:15
 24/50 anonim ***** válasza:
nincs veled semmi baj csak nem árt jól tudni az angolt csajozás közbe :D
2012. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

Mi ezen az idétlen smiley? -.-

Nem leugattam,csak elmondtam a véleményem...

Nekem most sincs önbizalmam,mindig mondták a ronda dolgokat rám,szóval már lepereg...

De úgy tölti ide a képeit,ahogy csak a akarja,meg úgy linkeli a facebook oldalát,ahogy akarja,hátha megtalálja valaki...

Nem értem mi volt abban olyan ronda,amit írtam,szerintem egy bunkó dolgot nem írtam le benne...

Ha nem tetszik,akkor nem fogom neki azt hazudni,hogy jajj de kis cuki...

Attól,hogy 12 éves,mi van abban? Ha 16 lenne akkor már más lenne? Akkor már nem lehetne önbizalom hiányos és társai?

De mikor egy csaj teszi fel a képét akkor már k*rva és csak azért rakja fel,hogy azt mondják rá,hogy szép,de mikor egy 12 éves fiú,akkor véditek... -.-

2012. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

oooo

fuck off...

na ez nem jó angol XD

2012. máj. 25. 17:20
 27/50 A kérdező kommentje:

utolsó:Kíváncsi lennék hány éves vagy és fiú -e vagy lány.

Várj kitalálom: 16éves lány...

2012. máj. 25. 17:21
 28/50 anonim ***** válasza:

Gondolom ezt abból szűrted le,(nem biztos,hogy jól)hogy azt írtam,hogy egy bizonyos lány pl.: feltesz egy fotót...

Nem én voltam az a lány,megnyugodhatsz... -.-

Remélem valaki megtalál azt kiröhög... -.-

De csak nyugodtan,hátha az utcán egy hapsi közli,hogy jajj nem is vagy csúnya,majd megtudod akkor mikor megerőszakol,hogy nem ide kéne feltenni a képeid...

2012. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
igen, ha 16 éves lenne, akkor más lenne. a 14-17 éves korosztályt utálom
2012. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

értem,


"A Pedofilok Támadnak" című téma.

Remélem nem lessz ilyen.

2012. máj. 25. 17:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!