Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy olyan legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merci1210 kérdése:

Mit tegyek hogy olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés
Az van, hogy van egy fiú aki 5 évvel idősebb nálam..nem rég nagyon jóba voltunk minden este beszélgettünk meg ilyenek..és nagyon megszerettem..de most már van barátnője és amikor elmegy mellettem vele akkor alig akar köszönni. Régen puszit is adott meg minden.:( Nem tudom hogy tudja-e hogy többet érzek iránta mint barát..és akár hol amikor meglátom mindig valahogy odamegyek..és kicsit feltűnő hogy hirtelen mindig "megjelenek" ott ahol őt látom.. és nem tudom mit csináljak.. Kérlek segítsetek.:(
2012. máj. 25. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem is hasonló veszteség ért.Ráadásul még azt is mondta,hogy ismer engem és nem akarja velem megszakítani a kapcsolatot.Most meg már több,mint egy hónapja nem is keres.Biztos megunt.De legalább akkor mondta volna meg az igazat.Mindegy.Amúgy nálam csak barátról van szó.De így is sz@r érzés,mert rajta kívül senki le se sz@rt eddig.:(
2012. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hmm..régen mindig rám írt facen is meg így találkozgattunk és annyira aranyos volt..most meg? barátnője van és leszar..már vagy 2hónapja nem ír..és annyira megszerettem..meg néha mikor messzebb vagyok (és a barátnőjével van)..tudom hogy lát és direkt lehajtja a fejét..meg múltkor is ott álltam direkt közelebb mentem hogy fog e köszönni vagy mi lesz..és nem köszönt pedig szerintem látott..és pont ott smárolta le a csajt..és még utána nézett hogy láttam e..hát ez mi? -.-" és még a csaja is nézett hogy ott vagyok..és hogy most azért smárolta le mert ott voltam?! ..
2012. máj. 25. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!