Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettem volna olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettem volna olyan fiú lenni, akiért a fél iskola szép lányai rajonganak, de ehelyett csak azt étem el, hogy még részegen is a csúnya lányokkal smároltam csak. Ennél nagyobb vesztes hogy lehetnék már? Más is járt hasonlóképp srácok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 23:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

ma 13:28


Hát az élet k*rvára nem arról szól, hogy ki érdemel meg kit és mit! Pont olyanok kapják meg a legszebb lányokat, akik olyan aljasok jellemre is többnyire.


Úgyhogy nekem csak ne papoljatok erről a sz@rságról!

2012. máj. 26. 14:03
 12/21 anonim ***** válasza:

Akartam írni vmi biztatót, de ahogy elolvastam a hozzászólásaidat, rájöttem, hogy hamis volna minden bátorító szavam.

A szánalmas gondolkodásmód és életfelfogásod miatt tényleg reménytelenül lúzer vagy. :/

2012. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

ma 22:12


Látom, amit látok.


Rengeteg bunkó, tahó vadállatnak van szép barátnője, ellenben hány rendes, megértő, hűséges, kedves srác van egyedül.


Elég ha csak az ismerőseim közt szétnézek.

2012. máj. 28. 22:19
 14/21 anonim ***** válasza:
ez így van, de ettől még nem ok arra, hogy te is akaratlanul olyanná válj mint ők
2012. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nagyon félreértettél.


Azért írtam, hogy a kommentjeidet végigolvasva nem tudok mondani semmi biztatót, mert nem vagy érdemes egy lány szerelmére, akár "bálna" az illető, akár topmodell, ez a fenti szavaidból világosan látszik.

Sekélyes és gyerekes vagy, semmivel nem tudnál többet nyújtani lelkiekben egy nőnek, mint a bunkók, akik bónuszba még jó fellépésűek és helyesek is. Természetes, hogy a lányok őket választják helyetted. Egy árban vagytok, és nekik van veled szemben

2 extrájuk.

Részegen sem vagy te férfi, csak egy szánalmas, eltompult szerencsétlen. Te úgy gondolod, hogy az az igazi férfi, aki a legfeltűnőbb, legharsányabb a csordában és képes levenni a lábáról a ribiket a diszkóban?!... -_-' sajnállak.


(Nem, nem vagyok csúnya, duci, viszont szívből rühellem a magadfajta felszínes teremtményeket.)

2012. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
* lábáról = lábukról
2012. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

ma 14:49


Nem ismersz, de nem fogod itt bizonyítgatni neked semmit sem. Én tudom, hogy többet érek lelkileg a legtöbb embernél.


Másrészt ha én felszínes vagyok, akkort ti lányok mik vagytok?!

2012. máj. 29. 15:54
 18/21 anonim ***** válasza:
Mindegy, gondolom 14-15 körül lehetsz, majd megjön az eszed később :)
2012. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

ma 17:54


Megint tévedtél. Huszonéves vagyok már.

2012. máj. 29. 18:27
 20/21 anonim ***** válasza:

ATYA. ÚR. ISTEN. O_o'

A stílusodból egyáltalán nem ez jött le.

Akkor azt kell, hogy mondjam, vagy nagyon-nagyon későn érő típus vagy, vagy reménytelenül hülye. :/

2012. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!