Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S.! Egy 14éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Egy 14éves lány vagyok és egy 23éves barátom van, komoly a kapcsolatunk. A szüleim is megengedték hogy vele legyek. Ezért feljelenthetik kiskorú megrontásáért? És mit lehetne tenni ilyenkor? Szeretjük egymást tényleg! :- ( (

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 10:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

véletlen nem volt a nagyjelenet előtt egy fél vöröshagyma a hülyegyerek képe előtt?

Félelmetes mekkora nyomorék hülyék vannak...

2012. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

Férfit (!) nem gyakran látni sírni. Ezzel arra célzok, hogy normális, ép felnőtt férfi képes kezelni a helyzeteket, érzéseit. Persze vannak olyan dolgok, amiken még ők is elsírhatják magukat, de ha egy kisebb érzelmi zavart így kezel, az gáz. 23 évesen nem kellene érzelmileg ilyen labilisnek lennie.

Amúgy 14 éves elmúltál, nem tehetnek semmit. Meg egyébként is jobb esetben az intim részleteket csak Ti tudjátok.

2012. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a normális kommenteket.:-*
2012. máj. 26. 11:31
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
23 éves pasi miért nem sírhat?Nem lehetnek érzései?Nem robotok vagyunk,ugyanolyan érző lények mint a nők.Am meg egy 23 éves férfi hogy tud rámozdulni egy 14 évesre?!Szüleid helyében elzavarnám ezt az idotát,ezek szerint ők sem lehetnek teljesen épek,de majd tanulsz belőle,mert ez tuti hogy nem lesz hosszúéletű dolog.
2012. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
24%

Dugni lehet, csak felvételt nem készíthetsz róla.


Az meg hadd legyen az ő problémája, hogy milyen lesz ez a kapcsolat.

2012. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ti nagyon nem vagytok képben!

"A jogtudományban kiskorú alatt olyan személyt értünk, aki a 18. életévét még nem töltötte be, kivéve, ha 16 és 18 éves kora között házasságot kötött"

18 éves koráig az anyja-apja felel érte, tehát bármikor bármivel feljelenthetik a csávót!

Az más kérdés, hogy dughatja, de ha bármit is csinál a még kiskorú gyerekkel ami a szülőknek nem tetszik, akkor feljelenthetik.

2012. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
ha te és a szüleid is "beleegyeztek" akkor senki sem jelentheti föl ezért, mert semmi köze hozzá
2012. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
#16: ennek fuss neki szépen még egyszer. Nem a többiek azok, akik nincsenek képben.
2012. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

A beleegyezési korhatár a büntetőjogban az az életkor, amelynek betöltése után az egyén jogot formál arra, hogy szabad döntés alapján létesíthessen szexuális kapcsolatot. Ha tehát valaki olyan személlyel létesít szexuális kapcsolatot, aki nem töltötte be a beleegyezési korhatárnak megfelelő életkort, bűncselekményt követ el.

Magyarországon a beleegyezési korhatár mind azonos, mind különböző neműek közti szexuális kapcsolat esetében 14 év. Korábban ez az azonos neműek esetében 18 év volt, ám az Alkotmánybíróság ezt egy 2002-ben hozott döntésében hátrányos megkülönböztetésnek ítélte, és azonos beleegyezési korhatár megállapítását írta elő.



magyarán elmúltál már 14 azzal fekszel akivel akarsz

2012. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem. Miért ne lehetne elhinni, hogy egy 23 éves fiú sírjon egy lány után?! A szerelem nem nézi a korkülönbséget!


Én csak magamból tudok kiindulni. 22 éves érzelmes, romantikus srác vagyok és engem is lepedofiloznak, amikor mesélem, hogy de kedves, meg aranyos és még értelmes 15 éves lánnyal ismerkedtem meg.


Sok az aljas ember, de azért ne általánosítsunk már kor alapján!

2012. máj. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!