Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi akar lenni amit félfülle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi akar lenni amit félfüllel hazafele a vonaton hallottam?

Figyelt kérdés

Előttem 2-3 hellyel arrébb ült egy négyes ülésen négy lány, és az egyik arról beszélt, hogy a "lúzer szűzfiúk miért nem tanulják meg hol a helyük, egyáltalán miért akarnak nőt ha ilyen bénák és nem néznek ki jól".


Ilyen lenne mindegyik nő? Pedig kinézetre olyan 25-30 között lehetnek.


2012. máj. 26. 11:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az összes , nem kell itt senkit se félteni

szemetek sajnos..

az a baj hogy semmi eszük sincs ,ez teljes komoly ,szét hísztizik az életüket ...meg stb

szerintem ne foglalkozz velük,mert te jobb vagy náluk emberileg!!!

ilyen érzéketlen kis jószágokkal nem kell foglakozni ,oda mentem volna leöntöttem volna vmivel őket az

béke tesó :)

2012. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Dia90' ***** válasza:

Hm, mennyi hímsoviniszta van itt...

Nem kell általánosítani és ismeretlenül ítélkezni!!!

Férfiak között is van ilyen is, olyan is! Mégse lehet azt mondani, h mind szemét!

Ezeknek a csajoknak az IQ szintje egy marék lepkéével vetekszik, ilyen is van...de nem minden nő ilyen öntelt liba, na. Pont.

22/L!

2012. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az ilyenek miatt ment el a hitem a mai lányokkal kapcsolatban, már kezdeményezni sem merek, mert nem látok mást a lányokban csak a rib@ncot. Sokan megbántottak és már csak foglalt lányokról tudom elmondani, hogy valóban aranyos, szeretnivaló, értelmes lányok is vannak még.


De szingliben valamiért nem találtam ilyet, ki érti ezt?

2012. máj. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!