Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálam egy lány vizsgáztatva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam egy lány vizsgáztatva van, de csak utána tudja meg, hogy átment-e vagy sem, amikor lement a vizsga, akár miatta, akár én látom úgy, hogy tudom a pontjait. Normális vagyok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 19:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ??:D
2012. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 ASOT ***** válasza:
az attól függ ismételhet e avagy sem? avagy lehet e pótvizsgája avagy sem? avagy elég a 2-es avagy sem? :)
2012. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez szerintem itt k*rvára senkit nem érdekel, de valamilyen szinten mindenki "vizsgáztatja" azt akitől akar valamit.
2012. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Ha már alapból nem tud köszönni vagy bunkózással kezdi, akkor elkezdem cukkolni, szívatni, kiakad letilt és örülök neki, mert úgyis egy buta, éretlen lányka.


Amúgy élőben nem ekkora a pofájuk, megijednek és kedveskednek, de neten eléggé kijön az igazi énjük én úgy vettem észre, azért is csinálok a vizsgáztatásokat inkább online.

2012. máj. 23. 19:19
 5/36 A kérdező kommentje:
ASOT, van lehetősége a javításra, de ahhoz keményen kell bizonyítania, hogy megérdemel engem.
2012. máj. 23. 19:20
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Úristen...te nem vagy normális...
2012. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%
A neten mindenki egy nagypofájú, bunkó f*sz.
2012. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagy te az isten hogy keményen kell küzdeniük hogy kapjanak egy esélyt ?:O
2012. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%
Te beteg vagy :D Gondolom élőben pár szóval a földbe lehet téged taposni, ezért vagánykodsz a neten, és azzal próbálod növelni az önbizalmadat, hogy úgy csinálsz mintha te vizsgáztatnád a lányokat, pedig csak szánalmasan kapálózol :P :D
2012. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
Te vagy az Marci? Szerintem ciki a dolog, egész szimpatikus voltál addig, amíg el nem küldted az értékelésemet. Durva ha 1 lánynak ilyet írsz: „ Örömmel tudatom veled, hogy 28 ponttal átmentél a vizsgán. arc: 8 pont, test: 10 pont, kisugárzás: 10 pont”
2012. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!