Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetném magam túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném magam túl rajta, hogy másfél év után szétmentünk, majd az exem 2 hétre rá talált is magának valakit?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy semmit sem jelentett neki ez a közel másfél év ha két hét elég is volt neki. Pedig nem haragban váltunk el, nem is veszekedtünk, csak szétmentünk mert mindkettőnk másmilyen karakterre vágyott. Ez nagyon rossz érzés.. Azt hittem ő is még maga alatt van.

2012. máj. 26. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert az ember mindig fél az ismeretlentől. Ezért van az, hogy nők 100ai ragaszkodnak a szemét, kihasználós, mocskos szájú, tapló pasikhoz, mikor sokkal jobbat is találhatnának. És ugyanígy érvényes ez a férfiakra is.


Sajnos olyanok vagyunk, hogy ragaszkodunk a biztos rosszhoz, mint a bizonytalanhoz.

Talán nálad is ez lehet most.


Én is átestem rajta, 2,5 év volt, és mégis könnyedén túllépett rajtam. Fájt, nagyon rossz volt, de idővel rájöttem, hogy cseppet sem voltam vele boldog.

Kitartás, az idő mindent megold! Addig is rakd rendbe magad, és próbálj meg egyedül boldog leni.

2012. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nem tudom miért vagy benne olyan biztos hogy 2 hét volt az a 2 hét...na oké ennyi idő kellett a lefekvéshez de egyébként a szakítás trendi alapesete áll fenn:egyik csónakból lépett át a másikba.ha meg te kezdeményezted a dolgot:nos lehet hogy szívesebben maradt volna veled de ha nem lett volna a talonban mégvalaki akkor kézzel lábbal ragaszkodott volna hozzád.

morbid durva sokak szerint "magambólindulok ki tézis" de szerintem ami legjobban összetart egy párt az a konkurencia hiánya:azaz ha nincs a környezetben más jó pasi meg csajszi akkor nem kockáztatjuk a jól bejáratott partnert hátha orgazmusmentes időszakkal jár

2012. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Á az a vicc, hogy ő az előző exei után eljárkált és összeszedett egy csomó alkalmi kis qrvát, ezért is furcsa, hogy most hirtelen itt nagy szerelmes :D Köszi a válaszokat, túlteszem magam rajta, csak igen fura a dolog számomra.
2012. máj. 26. 12:43
 14/14 anonim ***** válasza:
Áh figyelj. Attól még, hogy összejött mással 2hét után, még nem kell rosszra gondolnod.Ha belegondolsz, ő túllépett rajtad, békében elváltatok, joga van ahhoz, hogy ne maradjon egyedül.
2012. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!