Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha egy férfi meleg?

Figyelt kérdés
nem azokra gondolok akik ha megszólalnak rögtön hallani. milyen jelei lehetnek ha egy férfi meleg?
2012. máj. 26. 17:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%
Eggyel több pénisz van a hátsójában a kelleténél.
2012. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%

"himbálja a csípőjét és közben nyávog."


Ez nagyon jó...

2012. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Az egyik barátom az, nagyon hevesen gesztikulál, kézzel mutogat, de furán. A haja mindig tökéletes, a ruhái is, és sokat beszél arról, hogy mit hol vett, mennyiért. Jó, persze,ez egy idegennek nem tűnik fel,nem ezzel indít. Jah,és igen,ringatja a csípőjét, meg megnéz más pasikat az utcán, még pontozza is őket.
2012. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%

A nőiesebb melegeket könnyebb észre venni ezért feltűnőbbek és kialakul a sztereotípia. Az átlag meleg ember, vagyis a többség, pont, mint a többi ember. Ismerek, olyat, aki tök igénytelenül öltözik, van, aki ad magára, de még a pasis határon belül. Nem lehet általánosítani. Nekem is van feminim meleg ismerősöm és higgyétek el, az ilyen meleg zavarja a többi meleget is.

Egyébként, ha végig mentek az utcán hány melegek láttok, akiről biztosra tudjátok? Én melegként nem tudom sokszor megállapítani, hogy meleg-e a másik, akkor mért pont a heterók tudnák, akik szerint melegek nincsenek is?? Időnként felbukkan 1-1 lányosabb és akkor mi van? Honnan tudod, hogy aki a buszon leül melléd nem meleg-e? Csak mert nem látszik rajta akkor nem is lehet az. És pont ezért rossz ez a helyzet, mert a melegek ugyanolyan férfiak, csak nehéz beismerni.


Egyébként válaszolva a kérdésre. Max onnan lehet felismerni, hogy huzamosabb ideig nincs barátnője az illetőnek. De még akkor se biztos. Nagyon sok olyan meleg van, akinek van párkapcsolata, csak nem vállalja nyíltan. A párommal mindenfele bóklászunk, de úgy, mint barátok. Senki nem mondaná meg rólunk, hogy járunk.


22 F.

2012. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
arnold W.
2012. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%

Nincs valami titkos jelzésük egymás felé?

Én úgy hallottam régebben, hogy ha csak a jobb fülükben van fülbevaló, akkor azt jelenti, hogy melegek. Így üzennek a többieknek.

2012. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
93%
Hát hidd el, hogy nem fognak rózsaszín zászlót lobogtatni, és affektálva beszélni. Ők is normális emberek, nem lehet ránézésre megkülönböztetni őket :)
2012. dec. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Melegek jele nem a jobboldali fülbevaló, hanem a világító ködlámpa tiszta időben éjszaka.
2018. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!