Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elég jó lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elég jó lenni?

Figyelt kérdés
az utóbbi 1-másfél évem kapcsolatok terén katasztrófa volt. úgy kezdődött, hogy udvarolt egy fiú 1 hónapig, aztán meggondolta magát. következő úgyszintén. aztán együtt voltam egy fiúval 4 hónapig, szakított, másnap már más csajjal volt. mos együtt volt egy fiúval egy hétig, és meggondolta magát, szakított. Nem értem, nem tudom, hogy mi a baj velem, de már semmi önbizalmam nincs. Lehet, hogy először magamat kellene helyre tennem? Lelkileg nem vagyok jól. Van egy elképzelésem, hogy milyen szeretnék lenni, és nem tudom megvalósítani. Elég félénk vagyok, nincs sok barátom, nehezen tudok önmagam lenni, sőt talán azt sem tudom, hogy milyen vagyok igazából... katasztrófa. Mégis hogyan kezdjek neki, hogy változzanak a dolgok?
2012. máj. 27. 09:35
 1/4 A kérdező kommentje:
*együtt voltam
2012. máj. 27. 09:36
 2/4 A kérdező kommentje:
annyira szeretnék erős lenni, meg nőnek érezni magamat, de már teljesen kétségbe vagyok esve.
2012. máj. 27. 09:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Jahh, és 20 éves vagyok
2012. máj. 27. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem találad meg magad, nem tudod elhelyezni magad a világba. ELőször is hanyagold a pasikat. Most fókuszálj magadra. Kezdj bele egy hobbiba, és kezdj el sportolni.

A hobbi azért kell, hogy lefoglalja az időd, több időd legyen magadra.

A sport azért kell, hogy besegítsen a jellembeli fejlődésedhez. Ép testben ép lélek.


Kezd el felépíteni magad, bár a fenti két lépés ennek a kezdő szakasza. Ha már úgy érzed kerek a világ, akkor bevállalhatsz egy pasit. ;)

22/L

2012. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!