Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smároltam egy lánnyal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltam egy lánnyal és beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, és mar régóta ismerem.
2012. máj. 27. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát tegyél lépéseket felé,célozgass,kezdeményezz.Valamiért biztos megcsókolt.
2012. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

LOL :D

Aranyos... korotok? amúgy ha vevő volt ő is a csókra, akkor mondd el neki... de te ismered őt, nem mi :)

Sok sikert ;)

2012. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan fárasztó nővel szeretkezni, soha nincs vége. Lusta vagyok ahhoz, hogy leszbikus legyek.


Sok szép látvány van a világon de a női hátsó szépsége felülmúlhatatlan.

2012. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, én is smároltam már néhány lánnyal, de nagyon furán néznék, ha valamelyik azzal jönne, hogy belémszeretett. EZ jó poén, a pasik odavannak érte, de részemről ennyi. Ha a barátnődben picit több leszbikus hajlam van, akkor persze, mondd el neki. Csak barátságot ilyesmivel elbarmolni nem a legjobb ötlet.


24/N

2012. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát mi nem a pasik miatt csináltuk, mert félre mentünk, de buliban volt:(
2012. máj. 29. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
inkább tanulnál matekot.
2012. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
smarolj velem es majd elfelejted ot :P
2012. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!