Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egyvalakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egyvalakit megszeret az ember és egész további életében utána vágyakozik? Ez lenne a plátói szerelem ami tökéletes és szent a beteljesületlensége miatt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 02:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.-.-
2012. máj. 28. 14:43
 12/19 A kérdező kommentje:
Hagyjatok ilyen ökörség shit tesztekkel.
2012. máj. 28. 14:44
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit tl:dr story, de azért leírom.


Velem is pont ez volt.

2004-ben ismertem meg elsős középiskolásként. Évfolyamtársam volt, totál belezúgtam, de volt pasija.

Elég sokat voltunk együtt, sokszor sétáltunk, beszélgettünk.

De hülye voltam, tapasztalatlan, és leginkább gyerek. Nem tudtam várni, és elszúrtam az egészet, pedig összejöhetett volna. (A legrosszabb az benne, hogy Ő is nagyon kedvelt engem.)

Sosem utáltuk meg egymást, haverok maradtunk, de nem jött össze.

2005 nyarán ott nyaralt ahol lakom, és akkor is sokat voltunk együtt. De akkor is volt pasija...

Még 3 évig mindig őt kerestem a folyosókon, teljesen boldog voltam ha beszéltem vele.

Aztán jött az érettségi, egyetem, és más városba kerültünk.

Már 1 éve nem láttam amikor egyszer csak csörög a telefon hajnal 1-kor. Ő volt az, azt kérdezte hogy megyek-e bulizni (egy fesztiválra) oda, ahova évente szoktunk (bár nem együtt, de mind2-en ott szoktunk lenni). Mikor meghallottam a hangját a telefonba elöntött a forróság, kihagyott 2-t a szívem, és alig tudtam megszólalni. Másnap találkoztunk a fesztiválon. Akkor is volt pasija, de én már annak is örültem, hogy láthattam Őt.

Másfél évig megint semmi, de néha még mindig vele álmodtam.

Aztán egyszer csak elmúltak az álmok (7 év után), alig jut eszembe. Manapság ha látom, hogy postol valamit facebookra szinte közömbös vagyok iránta. Szinte...


De ettől függetlenül azóta hogy megismertem egy lány iránt sem éreztem hasonlót, pedig volt komoly és komolytalan kapcsolatom is. Azóta nem tudok úgy ránézni egy csajra, hogy "Igen, ő kell nekem!".


Néha úgy érzem teljesen nyomorékká tett, de mindig hálás leszek érte, hogy megismerhettem a vonzalom/vágy/szeretet/szerelem/nevezzük bárminek ilyen mély szintjeit.


Így, hogy leírtam ezt az egészet úgy tűnhet, hogy csak játszott velem, pedig nem. Haverként tekintett rám, és szerette a társaságomat.


Szóval igen, lehetséges. Bár 8 éve volt, sosem fogom Őt elfelejteni.


22/f

2012. jún. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ezt leírtad! :)
2012. jún. 10. 04:48
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egészséges ember nem vágyakozik sokáig reménytelenül egy olyan személyre, aki nem akar vele együtt lenni. A sóvárgásban már benne van az ego, az önzés, ami nem éppen egy harmonikus, boldog kapcsolat építőköve.


Tudom, hogy manapság az az elfogadott, normává vált hozzáállás, hogy görcsösen keresd a "másik feledet", csak külső körülmények, személyek, tárgyak tehetnek boldoggá, egyedül semmit sem érsz stb.

2012. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen, néha érzem, hogy egyedül nem sokat érek, de nem csak azért volt nekem tökéletes. Nem hiszem, hogy másban ilyen lehetőséget látnék, mint benne...., de ki tudja.
2012. jún. 12. 00:54
 17/19 anonim válasza:
Létezik! 20 éves vagyok, 5 éve párkapcsolatban élek. 12 éves koromban lettem szerelmes nálam jóval idősebb férfiba, azóta is minden nap ő jár a fejemben. Azt hiszem olyan mint a bevésődés.És igen, talán azért kellene olyan nagyon, mert elérhetetlen. Én pl. külföldivel érzem ezt...
2012. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Piszkosul remélem, hogy nem tart örökké, mert egy ilyen 10 évet vett el az életemből eddig...

Igen, tönkretesz minden más kapcsolat lehetőségét.

Nem, nem jó.

2015. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
..
2015. szept. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!