Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy mondtátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy mondtátok el az első pasitokat otthon?

Figyelt kérdés

Sajnos se anyával se apával nem olyan jó a viszonyom,nálunk a szex tabu téma,de egyébként nem konzervatívak,de ilyenekről sose szoktunk beszélgetni.Úgy néz ki,hogy össze fogok jönni vkivel,de nem tudom,hogy mondjam el itthon.

Ti hogy mondtátok el?

17/L


2012. máj. 29. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Hát konkrétan sehogy. Láttam ahogy anyám a nővéremnek pár éve diktálta, hogy mit írjon a faszijának. Hát én ott megfogadtam, hogy semmi ilyesmi, el is felejtheti. :D

Mostanában kérdezgeti, hogy csókolóztam e már, vagy kinek tetszek. De olyankor szépen elvonulok, szerintem addig nem kell elmondanod nekik, amíg nem fordul komolyra, úgy értem 2-3 hónap.:)

2012. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Bár még nem volt barátom, remélem nem baj, hogy válaszolok. Én semmiképp nem mondanám el rögtön. A szex nálunk is tabu téma, bár nem konzervatívak a szüleim, viszont apum eléggé érdekes személy. Ha már komolyabbra fordult a dolog, nyilván elmondanám, hogy 'anya, apa, összejöttem egy fiúval, szeretném nektek bemutatni, mikor hívhatom át?'. De rögtön az elején nem tenném meg, ki tudja, lehet, nem tartana sokáig, vagy bármi. Meg apum nehéz természet, szóval őt elviselni.. Inkább csak, ha már stabilabb alapokon áll a kapcsolatunk. :D


Én legalább néhány hetet várni fogok.

Szerintem állj oda eléjük és mond el, hogy összejöttél egy fiúval, és nagyon jól el vagytok. Szeretnéd bemutatni, mikor hívhatod át.

17/L

2012. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2012. máj. 29. 21:39
 4/5 Macskajajj ***** válasza:
71%
Pasi vagyok, de a csajomat magyarul!
2012. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
hát én 14/L vagyok . nagyon nem érdekelt mit gondolnak róla szüleim mert én szerettem őt. és elegem volt hogy folyton elmászkáltunk vmerre. meg mondtam anyunak szépen hogy jövő héten eljön a barátom be szeretném neked mutatni. és kérdezgetett róla én meg válaszoltam . azóta fél éve együtt vagyunk. sok sikert:DD
2012. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!