Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Tenyleg visszataszito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Tenyleg visszataszito a labam? (keppel)

Figyelt kérdés

Ma rövid nadrag volt rajtam es az egyik lany azt mondta,hogy nagyon gusztustalan a labam a sok ször miatt es,hogy vagjam le...Nektek mi a velemenyetek lanyok ?



[link]


[link]


2012. máj. 30. 13:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hát a véleményező csaj egy kis divatp*csa..Szerintem az ilyen láb a férfias, sőt kifejezetten undorodom a depilált fényes férfilábaktól.

A férfi legyen férfias, és igen, a férfiassághoz a dús lábszőr is hozzátartozik.

21/L

2012. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"mi ez?????? " :DDD


Szerintem is ez egy teljesen normális férfi láb.

Nőként mondom neked, hogy ne borotváld vagy epiláld, mert csak felbosszant. Én mindig alkalommal szitkozódom, amikor szőrtelenítek, vagy amikor tudom, hogy kell de már nincs rá idő, vagy amikor a lábamra nézek és nem tudom eldönteni, hogy szőrrel, vagy anélkül néz ki hülyébben.

Ha pasi lennék biztos, hogy nem szőrteleníteném magam, annak ellenére sem, hogy nekem inkább a szőrtelenebb férfiak tetszenek.


De azt én is támogatom, hogy próbáld rövidebbre vágni, hátha úgy rendezettebb hatást kelt.


Amúgy apámnak a karja ilyen. Sosem merült fel bennem, hogy ez már sok, szerintem ez teljesen normális férfiaknál, sokaknak a kézfeje is majdnem ennyire szőrös, vagy akár a lábfeje és mégis strandpapucsban járnak-kelnek a városban.

Igazuk is van... emberek vagyunk, nem csigák!

2012. máj. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!