Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire visszataszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire visszataszító alakom lenne?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok..

eddig még nem volt barátom,mert minden srác azt mondja,hogy egy dagadt disznó vagyok..

már fogyózok.. már látszik is egy kis eredmény..de még mindig lekocáznak:S


Kép..:(

[link]


És ha még olyna kövér is vagyok..miért kell piszkálni folyton?:(


2011. ápr. 16. 11:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan rossz ez cicám, visszataszítónak semmi képp nem mondanám
2011. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked teljesen jó alakod van!:O Szép, nőies!

Ne fogyózz , inkább sportolj helyette valamit, fuss, vagy menj el úszni, de szerintem neked nem kell fogyóznod!

16 éves vagy, a korodbeli fiúk sajnos ilyenek. Majd, ha kilépsz a suliból akkor majd olvadni fognak érted a pasik hidd el!

2011. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy dagadt. Kicsit husi lehetsz, de ez a képen nem látszik. Aki pedig ilyet mond, azzal ne foglalkozz, az amúgy is bunkó.
2011. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 szamóca. ***** válasza:
100%
nincs vele baj, de egy kicsit hosszabb póló azért nem ártana. a csípődön van egy nagyon kicsi felesleg - ami szinte mindenn nőnek - és csúnya ha az kiszorul a nadrág és a póló közé
2011. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ez a kép csak olyan spontán jött..:D Általában hosszított pólóban/tunikában járok..

Hát én már azzal megelégedek,ha nem kocáznának le:S

amúgy 168cm/64 kg vagyok

2011. ápr. 16. 11:40
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
teljesen okés alakod van:) figyelj oda mit eszel, mozogj mellé, és szuper lesz. ne foglalkozz azzal mások mit mondanak. lényeg hogy te legyél megelégedve magaddal.:)
2011. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
lol az jó arány..
2011. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
am nincs baj a külsőddel. nem lehet hogy a belsőddel? mármintnem engedsz közel senkit magadhoz vagy iesmi. am vannak olyan fiuk (én is fiu vok de nem olyan) hogy ha a haverjai szerint nem jó csaj valaki. akkor ő is le rondázza
2011. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem szoktam elzárkózni senkitől..csak ha ismerkedek..és második beszélgetésnél igy épitenek le..

"Bocsika..de jobb lenen ha nem is köszönnél,mert ilyen hájas csajjal nem akarok mutatkozni"

na azért ez beletipor az ember lelkébe..


Lányok is piszkálnak..hogy milyen kövér vagyok stb.. Az idősebb srácok.. 20+ azt mondják,hogy szép csaj vagyok..meg nagyon szép a mosolyom.. csak az alakom lenne kicsit jobb:S

amúgy már elkezdtem enm rég futni..hátha jobb lesz:)

2011. ápr. 16. 11:48
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnálak!!! Szerintem nagyon jó alakod van! Ne foglalkozz a fiatal hülyegyerekekkel, akik csak a deszkákat szeretik!
2011. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!