Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Később megjön a szerelem is?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később megjön a szerelem is? Örökre egyedül magányosan, vagy egy férfival akit nem szeretek?!

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok megszeretni valakit. Egyszerűen nem tudok szerelmes lenni. Nagyon sok pasival próbálkoztam már, hátha képes leszek beleszeretni, de soha nem történt meg. Volt pár hét fellángolás, hogy jól éreztem magam vele, vártam hogy jöjjön, keressen, de utána elmúlt.


Ugyanez van most is. Megismertem egy nagyon rendes srácot, jobbat nem is kívánhatnék magamnak, mindig ilyen pasira vágytam. De a vonzalom valahogy nem jön, pedig már 3 hónapja találkozgatunk.


Maradjak örökre magányos, vagy csapjam be srácot, hogy így szeretem, úgy szeretem, csakhogy ne legyek egyedül, és valaki mellettem legyen?!


20/N



2012. máj. 30. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
szakits vele és ha idő után hiányzik akk szerelmes vagy csak azt hitted ,hogy mégsem
2012. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hidd el megtalálod...A szerelem várakoztat csak ennyi ;)
2012. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudod, mindenki mást ért a szerelem megnevezés alatt. ( Ez a sok szakitás egyik oka is.)Neked önmagaddal kel megbeszélned, hogy mit szeretnél. Lehet, hogy a te társkapcsolatod sokkal értékesebb lesz mint a jajdeszerelmesvagyokcsakértedélek lángolásu lányé, lényé.
2012. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

20 évesen ne ess emiatt kétségbe! :)

jönni fog az! ha most nem vagy szerelmes, ismerkedhetsz a sráccal de ne vágj bele komoly kapcsolatba, ne verd át!

rád is rád fog találni a szerelem, várd ki a sorod!

2012. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:( úgy utálom ha azt mondják, hogy várakozz és várakozz, de tény, hogy nem lehet mást csinálni:/
2012. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Megpróbálni meg lehet ha egy halvány kis esélyt érzel, hogy megszeresd, szerintem minél jobban megismered annál jobban szereted ha van jövőtök együtt. Légy őszinte ha nem működne, ha átversz valakit akkor legalább ne olyat aki szeret...
2012. jún. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!