Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem? Megbocsátható ez?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy az osztálytársam már tegnap elkezdte, hogy olyan helyeken lököt meg meg bögdöste a válam. Akkor csak rászóltam és abbahagyta. Ma meg letapizta a melleimet és én erre lekevertem neki egy pofont. A baj csak az, hogy jövő héten osztálykirándulás és vele meg a barátnőjével vagyok beosztva egy sátorba. Ők ugye be akarnak rúgni. Na de ha már józanul ilyen brutális akkor mi lesz itt ha berug?
2012. máj. 30. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
abban a korban vagytok, hogy mindenki kíváncsi a másik nemű testére. tehát tapizni fog.
2012. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
igyvan, ez várható lesz, készülj fel..
2012. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ha csak addig megy el akkor azt még elviselem bár van barátnője annak ellenére hogy előtte nekem udvarolt. Igazából attól félek, hogy bántana vagy ilyesmi.
2012. máj. 30. 21:58
 4/11 A kérdező kommentje:
18 évesen abban a korban?
2012. máj. 30. 22:04
 5/11 anonim ***** válasza:
csináltok egy jó kis gruppent abban a sátorban :D
2012. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de értelmes válaszokat szeretnék. És nem az az álmom, hogy a szüzességemet ilyen körülmények között veszítsem el.
2012. máj. 30. 22:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Pofozd addig, amíg abba ne hagyja, vagy akkor szólj a tanárnak.
2012. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Diszkréten kérdd meg az ofődet hogy tegyen máshová,ha megkéred nem fogja elmondani senkinek hidd el.
2012. máj. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem sikerül átkérnem magam. Bár osztályfőnököm kicsit furi az elmult időszakban.
2012. máj. 31. 06:20
 10/11 anonim ***** válasza:

06:20


lehet azért furcsa mert ő is benne lett volna a gruppenben xD

2012. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!