Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy mindenki aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy mindenki aki itt sír, hogy nincs csaja tök elfogadhatóan néz ki, én meg ilyen ronda vagyok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem attól szépültek meg, hogy itt sírtak
2012. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Marada ***** válasza:
Peched van :D
2012. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja, érdekes, tök rondának tartom magam, erre kiteszem a képem és kb. jelentkezik egy tucat csaj, hogy megismerkedne velem, na jó hazudtam. Kettő jelentkezett csak. XD


Egyiknek a képem, másiknak a jellemleírásom tetszett meg.


Továbbra is egyedülálló vagyok, szóval fel a fejjel, ne parázz, nem hiszem, hogy olyan ronda lennél. :D


Inkább nálad az önbizalomhiány meg a nulla önbecsülés jelenti a problémát. Én is így vagyok ezzel, de majd csak lesz barátnőm egy nap valaki meglátja bennem a szépet. XD

2012. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"...mindenki, aki itt sír, hogy nincs csaja..." azt hiszi, hogy ronda, vagy buta, igazából csak azért nincsen barátnőjük. Nem olyan bonyolult a dolog, és kedves barátom, te vagy a milliomodik, aki ezt teszi (mármint, hogy itt rinyál). Hozzátenném, sok lánynak a félénk fiúk jönnek be ;)
2012. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is elég jóképű vagyok, jó a humorom, intelligens vagyok, meg még sorolhatnám.

De egyszer szerelmes voltam, és azóta nem tudok úgy tekinteni egy másik csajra sem, hogy "Hűűű, Ő kell nekem!"

És ez megy 5 éve.


Szóval lehet az embereknek más stiklije is, mint hogy rondák.


22/f

2012. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én meg csúnya, dagadt csaj vagyon 30 évesen! Na akkor mit szóljak????
2012. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
foggyál le
2012. máj. 30. 22:45
 8/11 anonim válasza:
Gondolod nem próbáltam? Csak két gyerek mellett nem sok időm van sportolni! :-(
2012. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem sírok, nincs "csajom" párkapcsolatom még nem volt, szeretem magam, beleszerettem a testépítésbe, amikor csak tehetem, ennek akarok élni:D ez az egyik legjobb feszültség levezető, plusz oda mehetek akkor, és úgy, ahogy akarok, nem vagyok "megkötve" plusz megfelelnem sem kell más elvárásának... felőlem maradhatok agglegény örökre... boldog élet áll előttem... és lehet leminuszozni...;) tényleg nem érzem azt, hogy most szükségem volna párkapcsolatra, ennek ellenére, később még meggondolhatom magam. élvezzétek az életet, amennyire lehet, tudom sok sz@r dolog van ebben a kurv@ életben, de van jó is, sz@rd le ki mit gondol rólad, ne érdekeljen mások irigy véleménye, a segítő, jószándékú véleményeket másoktól, meg akár használd is fel. Senki ne mondja meg neked, hogy mi a jó, pláne ne egy "idegen" :D 20/FFFFFFFffffffffF
2012. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy ronda. Legfeljebb nem felelsz meg a mai kor szépségideáljának.


Mi köze a van mások sírásának a te "rondaságodhoz"?

2012. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!