Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek beleszerettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beleszerettem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki iránt, úgy érzem kezdek többet érezni. Mert egész nap rá gondolok. Nagyon hiányzik. És nem rég találkoztunk, és Ő nagyon messze lakik tőlem, és ezért 121 napig nem is láttam. Csak Facebook-on beszélgettünk napi több órákat. Ott aludtam náluk. És amikor "el kellet válnunk", akkor én úgy sírtam, és csak arra tudtam gondolni, hogy milyen rossz lesz nélküle. Én:13/L. Ő: 15/F
2012. máj. 30. 22:28
 1/8 Marada ***** válasza:
Én biztos vagyok benne "121 napig nem is láttam" részből kiindulva.
2012. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az a nagy helyzet, hogy Ő egyáltalán nem is érez irántam ilyesmit. Csak barátként tekint rám. Ezt onnan tudom, hogy mindig nekem mondta el, hogy mennyire hiányzik neki, meg hogy mennyre szeret egy lányt aki ráadásul még szebb is nálam, olyan esélytelen ez az egész.
2012. máj. 30. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
DRága szívem! :) 121 napig, 15óráig és 35 percig... ;) Csodás dolog a szerelem! :)
2012. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, és örülök is, hogy ezt érzem. És mindig tudom mi van vele. Néha elképzelem milyen lenne vele. És olyankor olyan boldog vagyok. Csak utána rossz visszatérni a való életbe, és tudni, hogy Ő nem szeret. Már azon is gondolkoztam, hogy elmondom neki, szerinted mit tegyek?
2012. máj. 30. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Szerezz egy barátnőt és neki tágítsd a fejét.

2012. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Légy szíves ne légy agresszív, nem esik jól. Hidd el jobban örülnék, hogyha nem kéne ezt kérdeznem, mert Ő is így érezne mint én.
2012. máj. 30. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:
A szavak csak tönkretehetnek mindent! Szerintem tudja Ő , hogy Te többet is érzel mint barátság. Legalábbis észre kéne vennie! :) Azért ez látszik! Hidd el! Ne haragudj, de még kis lány vagy! :) lehet, hogy még tart e miatt attól, hogy lépjen! Türelem rózsát terem!!! :)
2012. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem azért mondom, hogy mentegessem maga, de én más vagyok mint a többi 13 éves lány. Én nem hiszem magam nagylánynak, én csak vagyok, és szeretek, és tudom, hogy még fiatal vagyok, de ezt érzem, és nagyon erős ez az érzés. És amúgy, tényleg sejthet valamit, mert már rengeteget, mondtam neki, hogy hiányzik, meg hogy milyen rossz lenne nélküle. Nem tudom, mit lépjek, de ez a tehetetlenség nagyon rossz.
2012. máj. 30. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!