Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lesz barátnőm el fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz barátnőm el fogja várni, hogy tudjak harcolni a romákkal?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Uristen már miért várna el ilyet töled hogy harcolj a romákkal ?:O Miez háború?
2012. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből az jön le,hogy elég nyikhaj pasi vagy...A barátnőd sokmindent elvár:ajándékot évfordulókon,udvariasságot,szeretetet,megbecsülést,tiszteletet,hűséget,bizalmat(pasi vagyok és tudom,jó mi?),de azt hogy tudj "harcolni" azt nem hinném.
2012. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen gondolkoznod, az ilyen ostobáknak nem lesz barátnőjük.
2012. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez csak természetes! Kötelező!!! Kötelező minden nap földbe döngölni legalább 30 romát... Különben nem is vagy férfi
2012. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Johnny B. Goode ***** válasza:

Ne kelts benne valótlan, utópikus világképet, ilyen sportokat nem lehet űzni nálunk :)


Attól függ, hogy milyen környéken élsz, ha olyan a hely, ahol sok a rigó, akkor ott kis veréb elvárhatja a sastól a védelmet, meg azt, hogy ne hagyja a bajban ott.

Ha normális helyen laksz, nem hiszem, hogy elvárás lenne alap esetben.

2012. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlzás azt mondani, h elvárja... :) Nem biztos h elvárja h kiüss 5 retket, ha neked megy, viszont az alap, h kiállsz a csaj mellett, nem pedig már 2 saroknyira vagy még mielött hozzád szólnának
2012. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ezt meg mégis, hogy?

:D:D:D

2012. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Killerdecsy ***** válasza:
Hábrú a romák ellen?jó is volna,asszem ki is pusztulnának
2012. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvárjuk hát, ezt kérdezzük előszőr egy fiútól, mikor ismerkedni akarunk. Mennyi romát vertél le ma? Csak kettőt?...Most jut eszembe, hogy hajat kell mosnom,szia.
2012. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem.
2012. máj. 31. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!