Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álltatok már bosszút valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltatok már bosszút valaha az exeteken?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült? Megérte?
2012. jún. 1. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nem álltam bosszút, de végülis úgy jött ki a dolog

az exem mindig vitát generált piti dolgokból, aztán még engem hibáztatott ha mertem védekezni

meg eljátszotta hogy nem akar beszélni senkivel, aztán velem nem is beszélt, de a volt barátnőjének irogatott, kedvelgetett mindent a neten.

amikor kértem hogy mondja el ha kavarnak és én békében kilépek az életéből még nekemesett hogy ok nélkül, meg értelmetlenül félek, meg hogy már nem érdekli, mi van velem.

jó, gondoltam magamban, akkor annak sincs értelme hogy egyáltalán beszéljünk, vagy hogy bárhol lásson.

így előzetes bejelentés nélkül minden kommunikációs csatornát elvágtam kettőnk között.

akik látták mesélték hogy hetekig sipákolt, kirakott mindenféle zenét rám célozva, meg ilyen idézeteket hogy "az elhagyásnál még jobban fáj, ha szóra sem méltatják az illetőt mert a szemükben annyit sem ér."

hát...legalább már kapisgálja milyen érzés volt mikor láttam hogy nyíltan flörtöl azzal a luvnyával, velem nem hajlandó beszélni mert "antiszoc napjai vannak" és a kérdésemre képtelen őszintén válaszolni.

én akkor kiábrándultam végleg belőle, azt hiszem az ő egója most jól megsérült, mert nem szokott hozzá hogy bárki is keresztül merjen nézni rajta és ne szóljon hozzá.

de ez igazából az ő saját bosszúja önmaga ellen

2012. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Diavolino44 ***** válasza:
En ugy gondolom, ha o atvert akkor en csinaltam valamit rosszul. Sokkal egyszerubb a masikba a hibat keresni mint sajat magadba. Ha vege egy kapcsoltnak a bosszura hasznalt energiat inkabb az uj megtalalasra szanom.
2012. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szívesen bosszút álltam volna, az összes porcikám azt kívánta, hogy minél többet visszaadjak abból a sok hazugságból és szemétségből, amit az a retardált hárpia művelt. De nem tettem meg, mert tudtam, hiába lenne pillanatnyilag jó, mit sem érnék vele. Ne süllyedj le az ő szintjére, maradj felette!
2012. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem kellett bosszút állnom..bosszút állt az élet....én házas..ő egyedülálló lúzeeer :-) 30 felett :-)
2015. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!