Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen előítéletesek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen előítéletesek az emberek?

Figyelt kérdés

Elsétáltam egy ismerősömmel valakik mellett, félhangosan megjegyzi, hogy de utálja az ilyeneket. Nem is ismer! :D Miniszoknyát nem azért veszem fel, hogy mutogassam magam hanem utálom ilyen melegben a nadrágot ha rám tapad, nem sminkelem magam, max szájápoló, hogy ne száradjon ki a szám.

Meg strandon voltam, ducibb csaj mondja, hogy jaj, de nem szereti az ilyen barbie babákat. -.-

Szilikont is leszólják sokan, aztán egyik ismerősöm megjegyezte, hogy kellemesen csalódott amikor meglátott, nyilván nem 75/B-re számított cuccal együtt. :D

Legalább 5 mondatot beszélnének velem mielőtt elkönyvelnek...


2012. jún. 1. 14:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%
amúgy a viselkedésen, fellépésen múlik minden.
2012. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%

A dagadék az valószínű csak irigylésből mondta, mert neki csak a hurkáit tudja melegíteni a nap.


Beismerem, hogy bennem is vannak előítéletek, de a nevében benne van, hogy ELŐ tehát pl lehet ha szembejönnél velem magamban én is mondanák valamit, de ha pl normális emberhez méltóan megkérdezed mennyi az idő a "szióka meg tudnád moncsizni mennyi a tájm" helyett akkor ez az előítélet gyorsan szertefoszlik.


Vagy egy másik példa, sétálsz az utcán meglátsz egy csövest, gondolom az jut eszedbe, hogy lusta volt dolgozni iszákos stb stb, de mi van ha diplomás és elvette a jelzálog a lakását. ELŐítélet.


Magyarul szarj le minden random embert :D:D

2012. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem csak ebben,az emberek mindíg mindenben előítéletesek vagy megkülömböztetőek azzal,aki nem pont olyan,mint ők.Lehet ez cigányokkal,kihívó lányokkal,akárkikkel szemben.
2012. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

14:54 Miért ne, beszélgetni lehet vele is, ha normális akkor barátkozok vele.

Egy hajléktalan mondta, hogy azért nem jönnek oda hozzám mert félnek, hogy elhajtom őket.

2012. jún. 1. 16:06
 25/27 anonim ***** válasza:
20%

Ilyen hidegben mini szoknya?

Amúgy én is nagydarab vagyok és ki tudok akadni csajokon, persze, mindenki hordjon, amit akar, de borzalmasan undorító, mikor kilóg a csöcse-segge valakinek, mi a fenének kell mutogatni? Aztán csodálkoznak, ha nem találnak komoly párt, beszólogatnak nekik, ne adj Isten még valami őrült meg is erőszakolja.

Nem vagyok irigy, nincs mire, mivel foglalt vagyok jó ideje, csak nem fogom fel mire jó ez a nagy magamutogatás.

2012. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Te szóba állsz a csövikkel is? :O
2012. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nálunk meleg lenne nadrágban pl. most is.

Miért ne állnék szóba, akad köztük 1-2 akikkel el lehet beszélgetni is nemcsak kuncsorogni jön oda.

2012. jún. 1. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!