Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha nincs barátnőm nem jön össze semmi, de ha van akkor buknak rám a nők?

Figyelt kérdés
Amíg nem volt barátnőm akik tetszettek bepróbálkoztam náluk, sokan elutasítottak, míg végül lett barátnőm, mióta összejöttünk, azóta 3 lány is elmondta, hogy összejönne velem, szerintük jó pasi vagyok, de mondtam, hogy van barátnőm.Régen is így volt ez velem, nem értem, miért most van ez?Akkor miért nem jöttek amikor szabad voltam?Pedig nem is tudták, hogy van barátnőm.
2012. jún. 5. 04:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bizony ez egy újkori modern jelenség. És sokan foglalkoznak a témában. PUAFesztiválon el is magyarázzák ezt az egészet jól, hosszasan. A lényege, hogy lehet nekünk jóélet, pénz, kocsi, bármi amivel villogunk, nem megyünk vele semmire, ez tapasztalat.

Ha egyedül vagy, teljesen szingli, nincs egy barátzónáztatott leányzód sem, nincs aki beajánljon másnak...vagy esetleg egy olyan akinek te bejössz, kikérje a véleményét ettől a lánybaráttól. Egyszerűen a kisugárzáson látszik, ha alaki egyedül van.

Ha pedig párral járás van, pozitív a kisugárzásod, a lányok azt látják, hogy jól érezhetik magukat a te köreidben ! Ezért mindent megtesznek hogy közelebb férkőzzenek hozzád !

22/F

2012. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ez velem is így van mindig.erre az a magyarázat hogy a csajoknak mindig az kell ami épp nem lehet az övék.
2012. jún. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez nem új jelenség. Ez olyan, mint sokkal könnyebben találsz munkát, ha van munkahelyed vagy legalább nem izgulsz a felvételi beszélgetésen.

Ha van nőm, az azt jelenti, hogy jó pasi vagyok. Ha jó nőm van, akkor azt jelenti, hogy nagyon jó pasi vagyok. A barátnőmre minden pasi pályázott abból a körből, ahol megismertem. Ebben a társaságban sorszámot is oszthatnék.

De máshol is ragadnak rám. Látják, hogy jól érzem magam és nem akarom görcsösen az ágyamba vinni őket.

2012. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pedig igenis látszik, ha van barátnőd! Sokkal kiegyensúlyozottabb vagy, szinte sugárzol. A csajoknak meg elég egy magabiztos pillantás.
2012. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!