Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig mások kellenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig mások kellenek, miért nem én?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom, eddig csak viszonzatlan szerelmeim voltak. Elmentünk nővéremmel kávézni, erre rám írnak fbon, hogy szeretnék megismerni azt a barátnőmet. -.- Engem miért nem vesz észre senki? Nem vagyok én sem rondább, mint ő. Annyira rosszul esik, hogy hozzám akkor szólnának, hogy szeretnének megismerni ha fizetnék érte. :/ Dagi sem vagyok. Teljesen tönkre vágja az önbizalmam, hogy mindig mások jobbak nálam.

21/L


2012. jún. 5. 14:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ő lehet, hogy jobban tetszik nekik. Van ilyen. Biztosan nehéz ezt kezelni/elfogadni, de majd lesz olyan is, aki téged akar, csak nyitott szemmel kell járnod.
2012. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Mindig mindenkinek más tetszene? Normális rendes pasi egész életemben egy jött oda, de róla lemaradtam, mert túl félénk voltam.
2012. jún. 5. 14:34
 3/32 anonim ***** válasza:

Ezzel valahogy én is így vagyok és teljesen megértem a bánatodat. Én akárhogy is próbáltam ismerkedni, mindig egyedül maradtam a végére. De azért ne keseredj el teljesen, biztosan rád is vár valahol valaki (vagy én) :)


21/F

2012. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Nekem is még csak viszonzatlan szerelmeim voltak, nem volt még úgy egy komolyabb barátnőm sem ... :/ Pedig én sem vagyok elveszett gyerek, nem vagyok macsó, de azért beleférek még a jóképű kategóriába, testalkat is rendben... igazi lovag. Ennek ellenére mégis... Van ilyen sajnos :(

23/F

2012. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Javíts ki ha tévednék, de szerintem pont az önbizalmad a probléma gyökere, nem a külsőd, vagy a "balszerencséd" stb.. Ha valakinek nincs önbizalma, akkor visszahúzódóan viselkedik, nem mer kommunikálni, nem mer a figyelem középpontjába kerülni. Ezt megérzik a fiúk is (testbeszéd!), és azt fogják gondolni, hogy nem tudják felkelteni az érdeklődésed, emiatt aztán nem is próbálkoznak nálad.


Például, gyakran vannak ilyen szituk?

- Lesütöd a szemed, ha mész az utcán

- Zavartan elfordítod a tekinteted, ha valaki rád néz

- Társaságban gyakran vagy szótlan

- Feszélyezve érzed magad, ha valaki túl közel ül/áll hozzád

- Gyakran gondolod, hogy te nem vagy olyan ...... mint mások (a pontok helyére tehetsz bármilyen pozitív töltésű melléknevet)

- Gyakran hibáztatsz valaki/valami mást (Istent, sorsot, más személyt stb) a problémáidért


Ha így van, akkor önértékelési problémád van.

2012. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Küldj képet, és megmondom hogy van-e gond a külsőddel.


22/f

2012. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
ha tényleg ennyire szembetűnően mindig mást választanak, akkor egyértelműen benned látom a hibát. ne sértődj meg, de ez így van. én is 21 éves vagyok és elég hasonló pár dologban hozzád. nővérem nekem is van (meg két bátyám), szóval kiskoromtól kezdve jelen van az életemben a versengés. mindenkinél jobbnak lenni, elég központi téma ez nálam. nővéremmel pl pont a külsőségekben. mind a kettőnk már szinte betegesen hasonlítgatja magát a másikhoz, h ki a szebb, csinosabb, blablabla. ez ilyen, persze nem mintha helyes lenne, de ez egyfajta önigazolás. neked is saját magaddal van bajod, el kéne magad fogadni olyannak, amilyen vagy. és egy kis önbizalom-tunning se árt. valószínűleg nem a külsőddel van a gond, hanem benned van ez a görcs, h neked KELL valaki, meg hogy mégis MIÉRT nem vesznek észre, ez ordít rólad, és leveszik a srácok is. ilyen egyszerű. a nővéred meg laza, nem törődik vele, kinek jön be, nem akar mindenkinek megfelelni, pont ezért vonz ennyi pasit.
2012. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
14:40 De ezzel csak tovább bizonyítják, hogy nem érek semmit. Könnyű úgy nem törődni kinek kell ha már megvan az élete, nekem meg lehet soha nem lesz... Ritka fajta akit el tudnék fogadni, de kénytelen leszek beérni kevesebbel.
2012. jún. 5. 14:43
 9/32 A kérdező kommentje:
Hogyan legyen önbizalmam ha ennyire nem érek semmit?
2012. jún. 5. 14:44
 10/32 anonim ***** válasza:

Küldenél nekem egy fotót?

20/L

Szeretném megnézni, hogy van-e ok egyáltalán erre az önbizalomhiányra:)

2012. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!