Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rá várni?

Figyelt kérdés
Nemrég elmondtam egy fiúnak, hogy nem csak barátként szeretem, többet akarok tőle (kb. 2 éve vagyunk nagyon jó barátok). Ő azt mondta, hogy nem akar többet barátságnál, de rengeteg ok miatt (ezeket most hosszú lenne felsorolni) úgy gondolom, hogy nem egészen mond igazat. De megmaradtunk barátok, viszont én ezt nem szeretném feladni. Érdemes arra várni, hogy valamikor majd úgy gondolja, ő is többet érez irántam és akkor lépni fog? Vagy egyáltalán, ha ezt egyszer így megbeszéltük, akkor már mindegy? 21L
2012. jún. 6. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reménykedj többen és ha te többet érzel ne kinozd magad és felejtsd el
2012. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem jössz be neki nőként, ezt egyértelműen közölte is!


Esélytelen a dolog. Nyiss mások felé, adj lehetőséged magadnak a boldogságra!


23/N

2012. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tetszel neki. Általában ez az ok.
2012. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:((((

De nagyon nehéz elhinni, hogy valakihez ennyire közel vagyok mégis oly távol. Néha ő is utalt ilyesmire, de nem lépett, ezért (is) gondoltam, hogy talán csak bizonytalan.

2012. jún. 6. 21:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos gondolom nem érkezik több válasz, de az eddigieket köszönöm.
2012. jún. 6. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél türelmes. Amikor a lány barátom bevallotta, h szerelmes belém, annyira meglepett, h rosszúl reagáltam le, és elutasítottam. Azóta eltelt sok hónap és már én is beleszerettem, ennyi idő kellett hozzá, h tudatosuljon bennem, h csakis ő kell nekem. Persze azt nem tudom, h ő szerelmes-e még belém. : ( De érzem, h nagyon vágyik rám, annak ellenére, h már van párja, akit szerintem csak engem felejteni "tart".

Szóval várj egy kicsit még és újra próbáld meg majd.

2012. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!