Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szexisnek találjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szexisnek találjátok ha egy lány tetoválva van?

Figyelt kérdés
Nekem már van egy,de még szeretnék idővel!
2012. jún. 7. 09:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tetkoval nincs baj de mikor tele van tetoválva az már nem szexi
2012. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
57%

szerintem az ilyen lányok könnyelműek(magára véset valami firkát) és éppen ezért könnyen kaphatóak.

Tehát nyomulok rá, mert dugni kell ugye.

2012. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Szerintem a leggázabb a derékra tetovált ribancrendszám. Attól nincs is ku*rvásabb.
2012. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Nem akarom magam tele tetováltatni!

Ami van annak is jelentése van számomra és amit most fogok csináltatni annak is lesz

2012. jún. 7. 10:00
 5/36 anonim ***** válasza:
Pf. "jelentése van". De jó. Nem szeretem a tetovált lányokat. Egy még lehet jó, de kettő?
2012. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mindenki gondolja így hogy a derékon a tetkó "ribancrendszám" lenne
2012. jún. 7. 10:01
 7/36 A kérdező kommentje:
Igen jelentése ....... mert van amiről nem szivesen beszél az ember! Én így zártam le egy időszakot az életemben
2012. jún. 7. 10:03
 8/36 anonim ***** válasza:
Ezt hallottam én is hogy minden tetkonak jelentése és története van.
2012. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
És szerinted csak neked vannak ilyen dolgok az életedben? Ha nem beszélsz róla szívesen, miért varratod magadra? Szerinted nem fogja megkérdezni mindenki, hogy ez miért van rajtad?
2012. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

ha valamit lezárok azt nem írom ki magamra.

És a ribancrendszám a lányok 99%-án nagyon szarul néz ki (arról nem is beszélve milyen lesz ha 40 évesek lesznek)

2012. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!