Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit gondoljak ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit gondoljak ezek után?

Figyelt kérdés

A pasimmal 2 hete vagyunk eggyűt,és hát a gépén fura dolgokat találtam ,egyik haverjának anno kb 1 honapja azt irta h kövér vagyok és örűljek h olyan pasi mint ö szóba ált velem,pedig kövér nem vagyok 175 cm kb 72 kg ,nem vagyok dagadt csak nem szakadok össze ....

Meg mikor mondom hogy menjűnk valahova akk nem mert a "haverok" ,én megértem h a haverok is fontosak de hát velem is lehetne ,mindig csak nála vagyunk ....

Meg olyat h én csak arra kellek neki ,amikor az utobbiért kérdöre vontam h miaz h csak arra kellek neki akkor azt mondta h már mindent másképp lát és szeret,és érzem is ,csak most olyan kételyek vannak bennem.

Mit gondoljak ezek után ?

Megváltozhatott ennyi idö után a véleménye ?


2009. júl. 3. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy újra leírod ugyanazt, nem fogunk tudni többet segíeni...

Valószínűleg csak arra kelesz neki.

2009. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 hét,ne viccelj,mit vársz 2 héttől,ugyan...

Meg ilyeneket mond rólad?? Én azonnal otthagynám az ilyen bunkót,sőt még alá is tennék,amiért így beszélt rólad,gusztustalan,fúj.

2009. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megváltozhatott, persze! Csak nekem eredendően nem szimpi ez a fikázgatás, meg jasszarizás a haverok előtt, én nem folytatnék vele semmit, nem esne jól, ha "hátbaszúrna" egyszer, vagy közröhej tárgya lennék a haverjai előtt...
2009. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyértelmű hogy csak hülyít, és akármilyen szar érzés is: igen, csak "arra" kellesz neki! 2 hét alatt meg tuti nem változott semennyire sem.

Hülyít téged mint az állat, csak nem veszed észre...rossz vége lesz ha nem hagyod ott...

2009. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 hete vagytok együtt és turkálsz a gépén???Hát ne is csodálkozz ha csak arra kellessz neki. Gondolom az a típus vagy aki ha a pasi otthagyja a mobilját mindent átnézel. Gáááz....
2009. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!