Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek tényleg undorító, ha egy lány cigizik?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok,hogy mindig és rá van szokva, hanem alkalmanként..néha hétvégén, barátokkal. Az mennyire gáz? 16L
2012. jún. 11. 18:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő!
2012. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
engem zavar utálom a cigiseket nics kedvem hamútartóval smárolni ! meg am is káros a cigi a kis babára nézve ! nekem nem kéne cigis nő
2012. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy jól esik? fizikailag? Mint egy gombóc fagyi? Ugyan már. Mint mondtam ez gyenge jellemről árulkodik.
2012. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégente rágyújtani semmi értelme. Ha élvezed, akkor rá fogsz szokni. Ha nem élvezed, akkor meg kár bebüdösíteni magad, és a tüdődet rongálni.


És ez legyen az utolsó szempont: nekem nem tetszenek a bagós lányok.

2012. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a cigis csajokat. Jól tud kinézni vele, de a dohányfüstöt, és a szagát nem szeretem.
2012. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%

Igen nagyon undorító,az egyik legundorítóbb dolog amit egy lány csinálhat.Szépen kérlek ne cigarettázzál,iszonyat undorító.

Alkalmanként gyújtasz rá?

Mindenki így kezdi,aztán egyre többet és többet,mert biztos hallottál arról,hogy a cigarettában nikotin van,az pedig függőséget okoz.

Csak nehogy akkor kapj észbe amikor már napi egy doboz kell és elköltesz rá naponta-még ha olcsóbb cigit veszel is-700 forintot.Az egy év alatt több mint 200000 azaz több mint kétszázezer forint.Biztos,hogy ezt akarod csinálni?

Szerintem inkább fogd azt a pénzt és dobd ki a kukába az hasznosabb,nem teszi tönkre a szervezeted és büdös sem leszel.

Tényleg csináld azt kérjél szüleidtől annyi pénzt és dobd ki vagy add nekem.

Magyarországon rengeteg ember dohányzik,azt hiszed te meg tudod állni,hogy nem szoksz rá?

Miből gondolod,hogy te erősebb vagy a többi embernél és meg tudsz maradni alkalmi bagósnak?

El sem tudod képzelni,hogy milyen nehéz szabadulni a nikotin függőségtől,sokak szerint nehezebb mint a herointól.

Mindenáron ki akarod próbálni?

25F

2012. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 ASOT ***** válasza:

számomra nem. sok lányt ismerek aki cigizik. én is.


de a cigi alapján nem szabad megítélni valakit!

2012. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok

Nekem sem kéne olyan lány aki dohányzik mert kib@szott undorító.A bagósok nem érzik magukon azt a szagot mert már megszokták,de igenis büdösek,engem még az is zavar ha a közelemben vannak vagy mellém állnak a buszon.

Meg a világ legszánalmasabb dolga.Mindig röhögünk a sok kis hülye tizenévesen akik cigivel a kezükbe szaladgálnak és azt képzelik,hogy attól lesznek ők a "rajcsávók".Közbe vastagabb jóformán a cigi mint ők maguk és a sok vasággyal együtt 30 kilós göthös nyomorék meg baromi keménynek érzi magát a cigarettától.Szerintem ez halál ciki.

Szóval egy szó mint száz NE CIGARETTÁZ MERT UNDORÍTÓ.

2012. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
57%
Nekem szinte pozitívum. Elég régóta dohányzok és már már megszokottá vált, hogy az engem körülvevő társaság szinte minden tagja cigizik. Jókat lehet dumálni egy jó cigi mellet, közben szürcsölni a jó meleg kv-t. Meg hát a szex utáni pihi cigi nélkül olyan, mint a mozi popcorn nélkül. Szar!
2012. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
hát, amíg elolvastam a válaszokat, el is szívtam egy cigit. nekem nem undorító, bár én lány vagyok. egyszer úgyis abbahagyod, ha csak alkalmanként gyújtasz rá. csak vigyázz, hogy rá ne szokj. és azt elég könnyű, úgyhogy jobb is ha most hagyod abba teljesen, amíg kocadohányos vagy.
2012. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!