Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek tényleg undorító, ha egy lány cigizik?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok,hogy mindig és rá van szokva, hanem alkalmanként..néha hétvégén, barátokkal. Az mennyire gáz? 16L
2012. jún. 11. 18:24
1 2 3
 21/25 Gergo_30F ***** válasza:

nagyon kevesen képesek alkalmi dohányossá válni (amivel talán még nem is lenne baj), de egyrészt könnyen rászokás a vége, másrészt ha valaki cigivel a kezedben/szádban lát meg először, annak dohányos leszel. márpedig egy dohányosnak mindene büdös, 1-2 száltól is már. kívülállóként dohányossal csókolózni pedig olyan, mint kinyalni egy hamutartót.

undorító, káros és drága móka, tudom, hogy menő, meg szex, jó kaja után isteni, de ha egy csepp tartás és ész szorult beléd, nem csinálod. sehogy.

2012. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Smároltam már dohányzó nővel, több éve volt azóta is érzem azt az ízt a számban. Azóta kizáró ok, lehet akármilyen dögös a csaj a cigi a kezében elrontja számomra az illúziót. De mivel a fiatalság nagy része dohányzik a többségnél ez nyilván menő dolog.
2012. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátaimmal szórakozni szeretek,de ebben engem nagyon zavar,hogy körülöttem minden totál büdös.Sajnálom 16/f
2012. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
19-es: nagyon-nagyon sajnálatos, hogy így látod, ráadásul a cigi rossz hatással van a szexuális teljesítőképességre is, olvass utána!
2012. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
hát nekem, ha tetszik egy lány és kiderül hogy cigizik akkor rögtön elkezd nem tetszeni
2012. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!