Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a kreativítást mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a kreativítást mennyire tartjátok fontosnak egy kapcsolatban a fiú részéről?

Figyelt kérdés
Hogy soha ne unatkozzatok mellette, és hogy mindig legyen-e egy érdekes ötlete amivel feldob, vagy inkább az a beszélgetős típus az aranyérem?

2012. jún. 2. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is-is. Én pl olyan tipus vagyok, hogy először kell valakinek érezzem magam a másik életében, hogy aztán tiszta szívemből tudjam szeretni. És pár unalmas smstől nem fogom érezni. Úgyhogy igen, lepjen meg, vigyen el valami titkos helyre stb. szóval igen, legyen kreatív, ne nagyon, hanem az arany középút megfelelő :) és legyen jó beszélőkéje, de azért amikor csend kell, akkor tudjon hallgatni :)
2012. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valahogy ilyennek gondolom magam, de téyn hogyha van egy ötletem, azt "sajnos" mindenképp meg kell osztanom valakivel :) Az hogy leírom őket, az már nem elég...
2012. jún. 2. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem baj, csak ha nem akarja, ne erőszakoskodj :)) első voltam :)
2012. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!