Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiu-anya kapcsolatok milyene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiu-anya kapcsolatok milyenek szoktak lenni? A valaszaitokat tamasszatok ala valami magyarazattal is kerlek, ha lehetseges.

Figyelt kérdés
A baratom nagyon jokepu,31 eves,egyke. Az anyja kb.10 eve egyedul el,vagyis egyutt ok ketten. Sok probleman mentek keresztul,de az anyukaja imadja es utalja ot, elobb ugy tunt kedvel engem,mikozbe egy csomo dologgal bantott,majd egy az egyben eluzott tolluk,pedig en vagyok aki dolgozik, fentartja magat (lakas,kocsi, hobbi) es az o fia nem,vagyis semmi ezek kozul, CSAK a jo iskola,vegzetseg. Mondott par intim dolgot is a fiarol,itt-ott..pl.a fiat csak a szex erdekli, nem jo a kondija. A fia pedig a kapcsolatunk elejen mar megmutatott egy vibratort,azt mondta az anyukajanak vette,mert nincs baratja es szuksege lenne ra,de nem fogadta el tolle. Csodalkoztam,de motoszkal.

2012. jún. 11. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez fúj.
2012. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az anyák nagyon féltik a fiukat a többi lány elől. Valószínűleg "féltékeny" rád, hisz elvetted az ő egyetlen fiát és már egy másik nő foglalkozik vele többet. Ami egyébként természetes érzés, mindaddig amíg nem megy át ez az érzés zaklatásba.
2012. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég zavarosan van megfogalmazva,már ne is haragudj.

Azt hogy milyenek szoktak lenni a fiú-anya kapcsolatok nem tudom.Én csak a saját helyzetemről tudok,nekünk nagyon jó a kapcsolatunk.Apámmal régebben nem volt jó a kapcsolat,de most már vele is jól kijövünk,de főleg anyámmal jó a kapcsolatom.

Ez a ti esetetek szerintem kicsit fura.Ami elég feltűnő volt,hogy a srác vett egy vibrátort az anyjának.Szerintem ez már beteges,meg az sem normális,hogy az anyja intim dolgokról beszél.

A kérdésed többi része sajnos érthetetlennek bizonyult.

2012. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A lenyeg,hogy en tiszta lapokkal szepen kezdtem vele a kapcsolatot, dolgozok fentartom magam,becsuletes vagyok,megsem jo.

De eleg bizarr nekem ez a tulzott odafigyeles, a bartom reszerol az anyja fele....ugyanis egy talpraesett norol van szo, miert a fia akarja rendezni a szexualis problemait?

2012. jún. 11. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Háááát... ez ritka bizarr. Barátom (25) szereti az anyukáját, jóban vannak, de ilyen szituációt sehogy sem tudnék elképzelni. És nagyon furának tartanám...
2012. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!