Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két pasi közül melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két pasi közül melyiket "válasszam"?

Figyelt kérdés
megismertem 2 srácot. az egyik kicsit távolabb lakik tőlem, de a másik az egészen közel. az a srác aki messzebb lakik kicsit visszafogottabb ezért szimpatikus. a közelebbi srác kicsit nyomulósabb és láthatóan nem akar komoly kapcsolatot. én szórakozni akarok. nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatomnak és még nem vagyok kész egy másik komolyra. viszont vannak bizonyos szükségleteim amit a közelebbi sráccal megtudnék oldani. viszont ez ellent mond a józan eszemnek. de annyira nem tudom mit csináljak. nem vagyok már egy 13 éves kis fruska. 20as korosztályba tartozom. ti mit tennétek?
2012. jún. 11. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Küldj képet magadról és megmondom mit tegyél :D
2012. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
visszafogotabbra szavazok:)
2012. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha neked ez "szükséglet", akkor hagyd békén a visszafogott srácot, lehet, hogy ő rendes kapcsolatot akar, szerelmet, nem pedig valaki szükségleteit kielégíteni... szórakozz a nyomulóssal
2012. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te ezt már eldöntötted, és mivel már állításod szerint felnőtt nő vagy, nem kell mások felhatalmazása, hogy szexkapcsolatod legyen.
2012. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz komoly kapcsolatot akkor sztem ismerkedj meg azzal a sráccal aki közelebb lakik de vigyázz arra,h ne alakuljanak ki érzelmek felé mert ha ő tényleg nem akar semmi komolyat és te majd elkezded szeretni csalódni fogsz.
2012. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 schma95 válasza:

Dobj fel egy pénzérmét döntsd el hogy melyik oldala melyik fiú... Ha tudod már hogy kit szeretnél miközben repül az érme tudni fogod hogy melyik oldalára szerednéd hogy essen...

Na az a fiú kell neked.

2012. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!