Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy megkeseredett, nőgyülölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megkeseredett, nőgyülölő sráccá váltam. Szerintem a lányoknak a külső, a vagyon számít csak igazából, nem az őszinte érzelmek. Egyetértetek velem?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 03:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
50%
Az teljesen igaz, hogy a csajoknak a kemény csávók kellenek. Az egyik barátnőm sokat panaszkodott arról, mennyire romantikus és nyálas a pasija. De tényleg annyit panaszkodott már róla, hogy azt kérdeztem magamban, akkor miért jár vele? A srác szerelmes verseket írt neki meg kedveskedett neki mindenfélével, de ezt a lány nagyon nem szerette. Én pedig nem értettem, mit nem szerethet ezekben az aranyos gesztusokban, hiszen csak a srác szerelmének kifejezései. Aztán elolvastam egy párat közülük és hallottam egy-pár telefonbeszélgetésüket -.- A srác többet rinyált, mint a csaj, nagyon durva volt. Ilyen srác nekem sem kellene, de nem azért, mert nem tetszett külsőleg, hanem mert egy fiúnak/férfinak valamennyire szerintem határozottnak kell lennie. Elvégre nem hiába vannak azok a sztereotípiák, hogy a gyenge nőt megvédelmezi az erős férfi. Túl sok a papucs manapság - sajnos
2012. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
17%

kemény és pénzes pasinak kell lenned.


Ha kemény vagy akkor nekik ez egyenlő a bunkóval. Ha még pénzed is van a keménység mellett akkor főnyeremény vagy!

2012. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

ma 12:14

Én nem ölnék semmi pénzért.

2012. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

20:09


ó dehogyisnem! Ha az életed függne tőle..

2012. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%
De az nem pénz te nagyon okos.
2012. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ostobenkő kollegának:

"Szóval hagyjuk ezeket az álszent dumákat hogy gyúrd ki magad, meg állj pozitívan az élethez. Anyagias világban élünk, 50 millióért bárki megölné a másikat akár 1 kanál vízzel is. Majd pont a párkapcsolatokra nem lesz kihatással a pénz. "

2012. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
10%

te sem vagy valami észlény látom.


de csak temiattad leírok egy folyamatot, mondjuk 2en vagytok 1 szobába bezárva, megszólal 1 hang, hogy aki életben marad kap 1 millió $-t, akkor te gondolom leülsz a szoba sarkába és megvárod míg a másik megöl, vagy míg éhen nem haltok!


Na ki az Ostobenkő te idióta mondatot értelmezni nem tudó szerencsétlen!

2012. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kérdező... az öngyilkosság is tipikusan a gyengeség jele.
2012. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Te nagyon idiota ez már nem csak a pénzről szol,te meg azt irtad hogy "csupán" pénzért,de te itt hozzátetted az életet is.(természetesen igy már más tészta)

Szerintem inkább te nem tudsz mondatot értelmezni,te gyökér.

2012. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!